15 nowych witryn w sieci Novinet

Sieć reklamy display Novinet poszerzyła zasięg o serwisy internetowe należące do spółki Tro Media.

Novinet dodał do swoich pakietów tematycznych portale: Programs.pl, Pcarena.pl, Vista.pl, Ajo.pl, Kanciapa.pl, Gram24.pl, Tibia.net.pl, Cscenter.pl, Mycraft.pl, Phorum.pl, Kinomaniak.pl, Nastek.pl, Instrukacja.pl, Bokser.org, Sporty-walki.pl. Nowe serwisy wzmocnią sieć w kilku kategoriach, w tym novitech, noviFuun!, novisocial i novisport.

Pakiet novitech skupia witryny o tematyce komputerowej, a także blogi i fora o grach czy telefonach. Dotarcie do użytkowników, którzy szukają w internecie rozrywki, umożliwia pakiet noviFuun!, a w jego skład wchodzą serwisy muzyczne i filmowe, a także portale z grami i plikami wideo. Novisport umożliwia dotarcie do wszystkich interesujących się wydarzeniami sportowymi, wynikami rozgrywek oraz newsami dotyczącymi klubów i zawodników. Novisocial jest zbiorem serwisów społecznościowych, blogów tematycznych, for dyskusyjnych, a także randkowych. Novinet oferuje reklamodawcom w sumie 11 pakietów tematycznych.

Tro Media SA działa na rynku mediów elektronicznych od 2008 roku budując i gromadząc w swoim portfelu własne portale tematyczne, a także zarządzając powierzchniami reklamowymi innych zewnętrznych serwisów internetowych. Wśród nowych wydawców Novinet znalazły się jedne z największych portali o tematyce filmowej, społecznościowej, sportowej, a także fora dyskusyjne i serwisy związane z nowymi technologiami.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu