Zakupy Hitachi Data Systems z wyjazdem do Spa

W Avnet Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Hitachi Data Systems na rynku polskim, trwa promocja, w ramach której Partner Handlowy kupujący rozwiązania HDS, może wraz z osobą towarzyszącą wyjechać na 3 dni do Spa w hotelu Król Jan Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Do odebrania są 3 podwójne pakiety SPA. Zostaną one przyznane Partnerom Handlowym, którzy w kolejnych miesiącach kwartału liczonego do 31 marca 2012r., dokonają w Avnet zakupów rozwiązań Hitachi Data Systems o największej łącznej wartości. Promocja zostanie rozliczona w okresach miesięcznych, zaś nagrody mogą być wykorzystane do 31 czerwca 2012r.

Skrócone warunki promocji

  1. Promocja trwa od 2 stycznia do 31 marca 2012r.
  2. Promocja jest adresowana do zarejestrowanych Partnerów Handlowych Avnet a. za potencjalnego odbiorcę nagrody przyjmuje się pracownika Partnera Handlowego Avnet, który składał zamówienie, chyba że wewnętrzne regulacje Partnera Handlowego stanowią inaczej
  3. Promocją są objęte zakupy produktów Hitachi Data Systems, które będą rozliczane w okresach miesięcznych
  4. Nagrodami w promocji są 3-dniowe pobyty w Spa w Hotelu Król Jan Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą dla 2 osób (pracownik Partnera Handlowego + osoba towarzysząca)
  5. Pierwszego dnia roboczego rozpoczynającego miesiąc po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego (licząc od pierwszego do ostatniego dnia kalendarzowego minionego miesiąca) kwartału objętego promocją, reprezentantowi Uczestnika Promocji, która złoży zamówienie na produkty HDS o największej łącznej wartości w mijającym m-cu, zostanie przyznany voucher do Spa dla 2 osób (voucher do wykorzystania w okresie do dn. 31.06.2012r.)
  6. Dany Partner Handlowy może otrzymać nagrodę tylko raz w okresie trwania promocji.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem promocji znajdują się na stronie: www.portal-avnet.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu