Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University kolejnym klientem ClickMeeting – platformy do konferencji online

ClickMeeting od stycznia 2012 dostarcza usługi z zakresu konferencji online międzynarodowej uczelni z Nowego Sącza – Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University.

Portfolio klientów ClickMeeting, platformy do konferencji online, powiększyło się o kolejnego klienta. Od stycznia 2012 z usług serwisu korzysta międzynarodowa uczelnia z Nowego Sącza – Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, Wydział Psychologii.

Uczelnia korzysta z pakietu ClickWebinar 40 umożliwiającego organizację nieograniczonej liczby spotkań maksymalnie do 40 uczestników. ClickWebinar jest to produkt serwisu ClickMeeting, za pomocą którego można prowadzić konferencje online nawet do 1000 osób.

ClickWebinar posłuży studentom studiów podyplomowych „Psychologia i pedagogika sądowa”, oraz kursów dla pracowników wymiaru sprawiedliwości, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

„Dzięki zastosowaniu tego narzędzia, studenci będą mogli uczestniczyć w wykładach i konsultacjach online prowadzonych przez wykładowców. Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku tych studiów podyplomowych, które w całości realizowane są na odległość, w trybie e-learning. Nasi studenci mogą nie tylko zapoznawać się z prezentacjami multimedialnymi, materiałami video i literaturą w formie e-booków, ale również wejść w bezpośredni kontakt i dialog z osobami prowadzącymi kursy, tak jak na zajęciach stacjonarnych” – mówi Marta Adamczyk – prodziekan Wydziału Psychologii Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University.

Umowa będzie obowiązywała do 2014 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu