SuperHost.pl wybrał agencję ŁubuDubu PR do obsługi projektu komunikacyjnego

Spółka SuperHost.pl, jeden z liderów polskiego rynku hostingu, rozpoczęła współpracę z agencją ŁubuDubu PR. Agencja zajmie się między innymi doradztwem w zakresie media relations.

Start współpracy jest wynikiem konkursu ofert. – Dokonaliśmy przeglądu ofert kilku agencji i to właśnie oferta przedstawiona przez ŁubuDubu PR najlepiej odpowiadała wymaganiom naszego briefu. Przekonało nas też duże doświadczenie managerów agencji jeśli chodzi o tematykę IT, oraz komunikację Business-2-Business – mówi Michał Jerzyk, prezes zarządu SuperHost.pl.

SuperHost.pl Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm na polskim rynku hostingu. Działa od 2003 roku, jest jednym z najczęściej wybieranych dostawców miejsca na strony www oraz pocztę e-mail przez małe i średnie firmy. SuperHost.pl utrzymuje na swoich serwerach ponad 100.000 serwisów internetowych, wyróżnia się doświadczonym 30-osobowym zespołem, całodobową pomocą oraz własną serwerownią. Firma jest także jednym z pionierów oferowania technologii w chmurze dla małego biznesu. Spółka należy do ścisłej czołówki („Top10”) na polskim rynku usług hostingowych, zarówno pod względem wielkości zespołu, jak i liczby obsługiwanych domen i klientów.

SuperHost.pl specjalizuje się w obsłudze tysięcy przedsiębiorców, startupów internetowych oraz firm z sektora MŚP. Z serwerów i usług firmy korzystają także między innymi sklep Szkla.com SA, wydawnictwo Reader’s Digest, Gratka Technologie, InsERT SA, znaczące agencje marketingowe i interaktywne (GoldenSubmarine, Red8 Digital), gwiazdy showbiznesu (oficjalne strony Cezarego Pazury i Dody).

Spółka jest m.in. operatorem zaawansowanych technologicznie platform dedykowanych powyższym grupom klientów:

– WiseCloud: Zaawansowana autorska platforma hostingowa, umożliwiająca świadczenie wysokiej jakości usług utrzymywania serwisów www i poczty e-mail. WiseCloud jest przykładem unikalnego, skalowalnego rozwiązania opartego o współpracę dziesiątek serwerów, wirtualizację, macierze RAID, replikację on-line, rozkładanie obciążenia, ochronę danych i zabezpieczenia backupowe. Jego elementem jest WisePanel, pozwalający użytkownikowi końcowemu na proste i wygodne zarządzanie usługami z poziomu przeglądarki internetowej. http://superhost.pl/hosting/www/

– Smarto: Platforma technologiczna przygotowana wspólnie ze spółką Aiton Caldwell SA (notowaną na New Connect). Platforma integruje nowoczesne usługi telekomunikacyjne oparte na telefonii IP wraz z profesjonalnymi usługami hostingowymi, a także rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo informatyczne. Produkt skierowany jest do startupów oraz młodych przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju. http://www.smarto.pl/

– WiseShop: Platforma e-commerce, która oferuje małym przedsiębiorcom możliwość uruchomienia sklepu internetowego w modelu SaaS, czyli bez konieczności inwestycji w kosztowne oprogramowanie i zajmowania się kwestiami technicznymi. Grupą docelową użytkowników platformy są przede wszystkim małe sklepy, przedsiębiorcy rozpoczynający działalność w Internecie, osoby z pomysłem na sprzedaż produktów w sieci. http://superhost.pl/sklepy-internetowe/wiseshop/

Do bardzo ważnego obszaru działalności SuperHost.pl należą także serwery dedykowane oraz domeny. Firma jest pionierem oferowania kompletnych rozwiązań serwerowych na polskim rynku i posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów oczekujących zwiększonych mocy serwerowych oraz przepustowości łączy internetowych. SuperHost.pl jest także jedną z czołowych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą domen internetowych. Jednym z wyróżników jest możliwość rejestracji domen z całego świata.

Agencja ŁubuDubu PR działa od 2009 r. W gronie jej klientów znaleźli się m.in.: grupa reklamowa Red8, spółka telekomunikacyjna Eurotel SA, agencja interaktywna Digital One, Solution Baby Care (dystrybutor amerykańskich marek parentingowych JJ Cole Collections i Belly Bandit), spółka Call2Action SA (rynek Digital Signage), Klus Design (producent oświetlenia opartego na LED), czy spółki z branży IT – BiSide i BB Elements.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu