Tablet CTAB – rewolucja w materiałach szkoleniowych

Nowoczesny tablet wyprodukowany specjalnie dla Compendium Centrum Edukacyjnego jest dostępny jako element materiałów szkoleniowych. Uczestnicy kursów mogą wybrać, czy chcą otrzymać tradycyjne materiały szkoleniowe (drukowane), czy zintegrowane z tabletem CTAB (w postaci elektronicznej).

CTAB to tablet działający w oparciu o system Android, który został przygotowany w celu wyświetlania na nim materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej. Jest to urządzenie o możliwie najwyższych, obecnie dostępnych parametrach. Jego zadaniem jest spełnić oczekiwania uczestników szkoleń z branży IT, którzy należą do najbardziej świadomej i wymagającej grupy klientów.

CTAB jest napędzany procesorem Rockchip 2918 Cortex A8, taktowanym 1,2 GHz. Wyposażony jest w 1GB pamięci RAM oraz dodatkowe 16GB wewnętrznej pamięci flash.

Dobór tych parametrów oraz ekran o przekątnej 9,7” umożliwia płynne wyświetlanie nie tylko materiałów szkoleniowych dostarczanych w różnych formach (pliki PDF, EPUB oraz materiały filmowe w rozdzielczości nawet do 1080p), ale także korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie oraz dostęp do świata rozrywki 3D.

– Wprowadzenie tabletu jako formy dystrybucji materiałów szkoleniowych było nieuchronnym krokiem w rozwoju oferty Compendium – mówi Bartosz Niepsuj, wiceprezes zarządu Compendium CE. – Uważnie przyglądamy się opiniom klientów i światowym trendom w branży szkoleniowej. Jednym z najważniejszych wniosków, do jakich doszliśmy jest potrzeba zapewnienia uczestnikom szkoleń możliwie najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań i stąd wzięła się idea tabletów CTAB jako elementu uzupełniającego materiały szkoleniowe – dodaje.

Dzięki tym zmianom uczestnicy kursów w Compendium CE będą mogli wybrać, czy chcą otrzymać materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, zintegrowane z tabletem CTAB, czy materiały tradycyjne, drukowane.