Przejdź do treści

Pożegnanie ferii z Inca Play

Zimowa laba dobiega kresu, nieuchronnie zbliża się rozpoczęcie kolejnego szkolnego semestru. Chcąc chociaż na chwilę przedłużyć ten czas beztroskiej zabawy, Inca Play postanowiła w ostatni weekend stycznia w rytmie karnawałowych przebojów umilić wszystkim końcówkę ferii.

Na te kilka godzin wszyscy zapomną o zbliżającym się dźwięku szkolnego dzwonka i oddadzą się szalonej zabawie. 28 oraz 29 stycznia Plac Zabaw Inca Play zaprasza wszystkie dzieci pod fontannę Blue City, gdzie odbędzie się huczna impreza pod hasłem „Pożegnanie ferii z Inca Play”. Profesjonalne animatorki porwą wszystkich uczestników zabawy do tańca, pomogą przygotować karnawałowe maski i fryzury, po czym każdy mały gość będzie mógł wziąć udział w pokazie mody. Nie zabraknie również gier i konkursów z nagrodami, quizów dla rozgrzania umysłów przed zbliżającym się czasem szkoły oraz zabaw z chustą. Będzie mnóstwo uśmiechu i niezapomnianej zabawy. Zabawa rozpoczyna się w sobotę w godzinach 13:00-18:00 a w niedzielę w godzinach 13:00-17:00.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity