Przejdź do treści

Płatności cykliczne i abonamentowe pod kontrolą

Ruszył innowacyjny system do płatności i zarządzania dla firm oferujących usługi rozliczane cykliczne. Espago to nowoczesna aplikacja łącząca w sobie zalety bramki do szybkich płatności z panelem do obsługi wielu klientów.

„Pomysł na naszą aplikacje powstał z potrzeby, którą zauważyliśmy zarówno po stronie klientów jak i przedsiębiorców. Praktycznie każdy korzysta z usług firm, które rozliczają się w systemie cyklicznym. Mogą to być szkoły, gdzie opłacamy czesne, mogą to również płatności za gaz, prąd czy internet. Biorąc ten fakt pod uwagę, zauważyliśmy, że nie ma jednego kompleksowego narzędzia na polskim rynku, które umożliwiłoby szybkie i łatwe rozliczanie za te usługi” – mówi Katarzyna Paprzycka-Lis, prezes spółki PSP Polska do której należy serwis Espago.

W praktyce Espago jest aplikacją dedykowaną dla kadry zarządzającej, bo to właśnie po stronie kierowników, menadżerów i właścicieli firm stoi decyzja o sposobie rozliczania się z klientem. Co wyróżnia Espago spośród innych ofert dostępnych na rynku? Proponując niski abonament za korzystanie ze swoich usług, udostępnia możliwość płatności cyklicznych, które biją rekordy popularności m.in. w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.

Jednak Espago to nie tylko system do automatycznych płatności cyklicznych. To także przydatne narzędzie pracy dla kadry zarządzającej firmą. Powiadamianie o najnowszych promocjach, odwołanych zajęciach, zaległych opłatach, możliwość wystawiania e-faktur i szybkiej komunikacji z klientem to tylko nieliczne z możliwości, jakie oferuje ta aplikacja. Ponadto w Espago wszystkie z funkcji są dostępne bez konieczności kupowania dodatkowego oprogramowania czy sprzętu. Wystarczy, że posiadamy komputer z dostępem do Internetu.

Płatności cykliczne polegają na stałym obciążeniu rachunku klienta, z którego są pobierane opłaty. W przypadku płatności cyklicznych dokonywanych przelewem bankowym (polecenie zapłaty), klient sam musi aktywować taką usługę w placówce, gdzie ma założone konto bankowe. Inaczej jest przy płatnościach kartą kredytową, gdzie można szybko i bez zbędnych formalności zapłacić za usługi w wybranym przez siebie terminie lub zlecić usługodawcy stałe obciążenie karty kredytowej.

Espago łączy w sobie te dwa rozwiązania. Nie tylko udostępnia możliwość płatności internetowych na wiele sposobów – przelewem, gotówką czy kartą kredytową, ale także powiadamia klientów o konieczności uregulowania rachunku.

Warto wypróbować usługi Espago szczególnie teraz, gdy istnieje możliwość skorzystania z programu za darmo. Wystarczy wejść na stronę www.espago.pl i się zarejestrować, by w pełni zacząć korzystać z płatności cyklicznych i panelu do zarządzania.

Projekt spółki PSP Polska do której należy Espago jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.