Przejdź do treści

Oryginalna para – Wykwintna śliwka w delikatnej czekoladzie… mlecznej! Od Lambertz

Tagi:

Lubisz słodziutkie, dojrzałe śliwki? Szkoda, że sezon na te soczyste owoce się skończył ale… nic straconego! Firma Lambertz – znany i ceniony od wielu lat producent wyrobów cukierniczych o najwyższej jakości, proponuje prawdziwy rarytas – wyśmienite, pełne smaku śliwki otulone grubą, czekoladową pierzynką!

Cukiernicy Lambertz postawili na zaskakujące a zarazem niezwykle trafione połączenie śliwek z czekoladą mleczną. Fuzja tych dwóch smaków sprawia, że produkt jest niezwykle delikatny i oryginalny. W paczce znajdują się tylko najdorodniejsze, zdrowe śliwki poddane wcześniej wyjątkowo surowej selekcji. Każda z nich jest mięciutka, słodka i pulchna a do tego bogato oblana delikatną, mleczną czekoladą. Całość tworzy ujmującą kompozycję smaków i aromatów, które nie pozwolą nikomu odejść od paczki ze Śliwkami Lambertz, zanim nie stanie się pusta.

Zniewalająco smaczne Śliwki w mlecznej czekoladzie proponowane przez Lambertz doskonale nadają się na słodki upominek, lub wyśmienitą przekąskę dla domowników czy gości. Warto więc mieć choć jedno opakowanie w domowej skrytce na słodycze – po prostu po to, aby nie dać się zaskoczyć podczas niespodziewanej wizyty przyjaciół lub być przygotowanym na zdarzające się chyba wszystkim, nagłe napady nieodpartej i niepowstrzymanej ochoty na „coś naprawdę pysznego”. Śliwki oferowane są w opakowaniach 200 g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 11 zł.

www.lambertz.pl