Dyrektor Strategiczny byss.pl zakłada agencję Stettiner

W styczniu 2012 rozpoczęła działalność nowa agencja kreatywna – Stettiner ID&Story. Jej założycielem i Managing Director’em jest Daniel Czapiewski, który do tej pory był Dyrektorem Strategicznym w byss.pl. W poniedziałek, 23 stycznia, uruchomiona została strona www.stettiner.eu oraz ruszył oficjalny profil agencji na portalu Facebook.

Współwłaścicielami Stettinera są Emilian Storta – który pełnił funkcję Art Directora w agencjach JUST i byss.pl – oraz Paweł Nowak, dotychczasowy Dyrektor Kreatywny i Senior Copywrtiter w agencji marketingu relacji Oskar Wegner. Cała trójka ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej i duże osiągnięcia zawodowe. Realizowali projekty (razem lub osobno) dla takich marek jak: Toyota, Volkswagen, Carlsberg, Okocim, Camel, BASF, Danone, Hortex, Aviko, Santander, PZU, Makro, 3M, Amica, Gaspol, TomTom, Adobe, Norwegian, OTTO, Simfy, Original Source, Polpharma, Teva, Unity Line, MTV, JVC, TNT i innych.

Kampanie tworzone dla tak wymagających klientów musiały być zawsze na najwyższym poziomie. Tworzyliśmy spoty telewizyjne, kampanie internetowe, programy lojalnościowe, akcje promocyjne, social mediowe – słowem wszystko, co pozwala opowiadać „zachwycające historie o marce” i w jak najlepszy sposób realizować cele marketingowe klienta – mówi Daniel Czapiewski.

Stettiner ID&Story jest agencją, która nie zamyka się na żadne medium, jednak w centrum jej zainteresowań będzie prawdopodobnie Internet. Świadczą o tym chociażby pierwsze zrealizowane zlecenia – działania reklamowe w serwisach społecznościowych dla amerykańskiej sieci sprzedaży detalicznej.

Naszym celem jest realizowanie projektów ambitnych, z zachowaniem najwyższej jakości, zarówno na poziomie kreacji, obsługi Klienta, jak i efektywności rozwiązań strategicznych. Nad każdym projektem pracujemy z pełnym zaangażowaniem, przedstawiając oryginalne, sprofilowane rozwiązania – tłumaczy Daniel Czapiewski.

Więcej informacji o agencji można znaleźć na stronie www.stettiner.eu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu