Do Tajlandii przez Helsinki – jeszcze lepsze połączenia

Linie Finnair podpisały porozumienie o wspólnych lotach z liniami Bangkok Airways (tzw. porozumienie code share). Dzięki tej współpracy pasażerowie Finnair podróżujący do Bangkoku, Hongkongu i Singapuru będą mieli ułatwiony dostęp do różnych destynacji w Tajlandii.

Dzięki nowemu sojuszowi pasażerowie Finnair mają możliwość odwiedzenia dwóch azjatyckich metropolii w trakcie jednej podróży. Linie Finnair są jedynym w Europie przewoźnikiem, który oferuje przystanek w Hongkongu i Singapurze podczas podróży do popularnych tajlandzkich resortów – Koh Samui, Phuket i Chiang Mai.

„Nowe porozumienie otwiera nowe możliwości dla naszych pasażerów – teraz lot do Tajlandii będzie można połączyć ze zwiedzaniem innych miejsc w Azji, urozmaicając tym samym swoją podróż” – powiedział Hannu Sundberg, Wiceprezes ds. Sojuszów Lotniczych w Finnair.

„Każdy z całorocznych, codziennych lotów z Helsinek do Singapuru, Bangkoku i Hongkongu sprzężony jest z lotami Bangkok Airways na rajską wyspę Koh Samui. Wśród turystów z Europy coraz większą popularnością cieszy się również Chiang Mai oraz północna część Tajlandii – w rejon ten można teraz dostać się za pośrednictwem dwóch codziennych lotów Finnair do Bangkoku, podobnie jak do Phuket na południu Tajlandii” – dodał Sundberg.

Codzienne, objęte porozumieniem loty na trasie Bangkok-Samui, Bangkok-Phuket, Bangkok-Chiang Mai, Singapur-Samui i Hongkong-Samui będą oznaczone zarówno kodem linii Finnair (AY), jak i kodem Bangkok Airways (PG).

Bangkok Airways to jedyne azjatyckie linie lotnicze, którym Skytrax przyznał nagrodę dla najlepszych regionalnych linii lotniczych sześć lat z rzędu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu