Diverse w Galerii Korona Kielce

Jedna z wiodących firm odzieżowych w Polsce, Diverse, właśnie podpisała umowę z Galerią Korona Kielce, która w II kwartale 2012 roku zostanie otwarta w samym sercu stolicy województwa świętokrzyskiego.

Marka Diverse powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. Zespół profesjonalistów tworzy kolekcje współgrające z najnowszymi trendami mody na rynku światowym. Marka zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia – jak tytuł CoolBrand Polska, Diament Forbesa oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku. Diverse funkcjonuje w ponad stu siedemdziesięciu punktach w całej Polsce.

Sklep z szyldem Diverse o powierzchni prawie 200 m kw. będzie się mieścił na parterze Galerii Korona Kielce. To nowoczesne centrum rozrywkowo-handlowe weszło już w ostatni przed otwarciem etap. Obiekt w stanie surowym został ukończony, trwają prace wykończeniowe, a do niektórych lokali już wprowadzają się najemcy. Firma Libra Projekt, zajmująca się komercjalizacją Galerii Korona Kielce, podpisała już 90 procent umów z firmami, które prowadzić tu będą swoje placówki handlowe i usługowe.

Butik Diverse wzmocni bogatą ofertę odzieżową Galerii Korona Kielce, w skład której już wchodzą takie marki, jak m.in. Zara, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull and Bear, Bershka, Reserved, Orsay, Nike, Adidas, Reebok, Levi’s, House, Mustang czy Mohito. W Galerii Korona Kielce swoje miejsce znajdą też pierwsze w regionie sklepy marek Pandora, Caterina, Palmers, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Sesst, Marco Aldany, Denny Rose, Antre, Ette Lou, Bugatti, Stefanel, Bagatt, a także jedyny w województwie fitness Pure z basenem, korty squash i największe w okolicy Multikino z dziewięcioma ekranami.