„Przybij piątkę” z Microsoft Dynamics NAV

Akcja „Przybij piątkę” firmy Microsoft stwarza szansę mniejszym, dynamicznie rozwijającym się firmom na nabycie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV.

W odpowiedzi na potrzeby młodych, dynamicznie rozwijających się firm, a także tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, firma Microsoft wprowadziła do swojej oferty atrakcyjną propozycję – przedsiębiorstwa, które zdecydują się wdrożyć oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV do 22 czerwca br. będą mogły je nabyć po bardzo atrakcyjnej cenie, oszczędzając nawet do 11 250 euro!

Grono klientów Dynamics NAV tworzy wiele renomowanych firm, na przykład: Hochtief Facility Management, Herz Armatura i Systemy Grzewcze, Marketing Investment Group, Imperial Cinepix.

Decydując się na Dynamics NAV firmy mają okazję nabyć licencję na 5 stanowisk za sugerowaną cenę detaliczną 2000 euro. Oferta dotyczy zarówno licencji w wersji Business Essentials, jak i Advanced Management. Dzięki temu nawet mniejsze przedsiębiorstwa mają teraz szansę na zakup zaawansowanego rozwiązania, wspierającego efektywne zarządzanie kluczowymi obszarami firmy, w tym finansami, projektami, bazą Klientów, produkcją, sprzedażą, zakupami czy magazynem. Co więcej, obszary te są zintegrowane w jednym rozwiązaniu ERP, co jest rzadkością w przypadku aplikacji biznesowych w tym przedziale cenowym. Nie trzeba więc inwestować w poszczególne moduły systemu, ponieważ cena obejmuje pełną funkcjonalność w jednym zintegrowanym rozwiązaniu.

– Poprzez akcję „Przybij piątkę” Microsoft chce przybliżyć segmentowi rozwijających się firm, który liczy się z wszelkimi wydatkami, możliwość posiadania rozwiązań biznesowych klasy ERP. Jest to interesująca oferta również dla tych firm, które wiedzą co to jest ERP, ale do tej pory nie było je stać na wdrożenie systemu tej klasy. Mamy nadzieję, że z promocji skorzystają przede wszystkim te firmy, które w normalnych warunkach nie mogłyby sobie pozwolić na zakup tak zaawansowanego rozwiązania – mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Zarządzaj swoją firmą efektywniej!

Microsoft Dynamics NAV jest rozwiązaniem, które wspiera firmy w efektywnym zarządzaniu zasobami i podejmowaniu strategicznych decyzji. System pozwala przede wszystkim na lepszy wgląd w działalność biznesową przedsiębiorstwa i zwiększenie wydajności pracowników. Dynamics NAV został wyposażony w innowacyjne, graficzne rozwiązania analityczne, które pozwalają sprawnie kontrolować wydatki i analizować źródła przychodów. Ponadto, system cechuje stosunkowo krótki czas wdrożenia i konfiguracji oraz prosta, intuicyjna obsługa, która ułatwia adaptację pracowników do nowego narzędzia oraz nie wymaga czasochłonnych i kosztownych szkoleń.

– Decydując się na zakup Microsoft Dynamics NAV zyskujemy rozwiązanie, które pozwala w krótkim czasie zapewnić wzrost działalności operacyjnej przedsiębiorstwa poprzez podniesienie efektywności pracowników i automatyzację wielu procesów, które dotychczas wykonywano ręcznie lub poprzez niezintegrowane ze sobą moduły – komentuje Adam Komorowski.

Sprawdź system ERP dopasowany do Twojej firmy!

Promocja na rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV to także okazja do wprowadzenia nowego modelu prowadzenia biznesu.

– Dostęp do nowoczesnych rozwiązań biznesowych jest dziś kluczowym czynnikiem sukcesu na rynku zdominowanym przez konkurencję, jednak zakup rozwiązania powinien iść w parze ze zmianą struktury organizacyjnej firmy. Promocja oferująca możliwość zakupu 5 licencji systemu ERP w sugerowanej cenie 2000 euro daje firmom wymierne oszczędności oraz może stanowić znakomitą okazję do wprowadzenia konstruktywnych zmian w sposobie funkcjonowania firmy – podsumowuje Adam Komorowski.

Więcej informacji na temat akcji „Przybij piątkę” można znaleźć na stronie http://www.microsoft.com/dynamics/pl/pl/products/nav-highfive.aspx