Przejdź do treści

Nowa oferta Gruper.pl i Banku Citi Handlowego – 200 zł w prezencie

Dzięki współpracy Gruper.pl – największego polskiego portalu zakupów grupowych oraz Banku Citi Handlowego, klienci serwisu mają możliwość nabycia kuponu za 0 złotych, który uprawnia do wnioskowania o multipartnerską Kartę Kredytową Citibank MasterCard World i otrzymania 200 zł w prezencie na rachunek karty.

Nabycie kuponu za 0 złotych za pośrednictwem portalu Gruper.pl umożliwia złożenie wniosku o kartę Citibank Mastercard World. Oprócz 200 zł premii w prezencie, klient jest zwolniony z opłat przez pierwsze 3 miesiące jej użytkowania. Dodatkowo może zyskać szereg innych korzyści.

Karta oferowana przez Citibank MasterCard World ze zbliżeniową technologią MasterCard Paypass™, została przygotowana we współpracy ze znanymi siedmioma partnerami.  Wśród nich znalazły się takie marki jak: perfumerie Douglas, H&M, Intersport, Multikino, Merlin.pl, Play czy TUI. Wszystkie transakcje bezgotówkowe, dokonane Kartą Kredytową Citibank MasterCard World premiowane są punktami lojalnościowymi. Za każde 5 zł wydane z kartą można zyskać 1 punkt. Zakupy u Partnerów Programu są dodatkowo premiowane podwójnie. Przy pierwszej transakcji klient otrzymuje na powitanie aż 1000 punktów. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody dostępne w katalogu lub zamienić na spłatę zadłużenia na karcie. Ponadto w ramach oferty klient otrzymuje rabaty do 50% w blisko 5000 punktach sprzedażowo-usługowych w całej Polsce. Kupony mogą zostać zrealizowane od 18 stycznia do 1 lutego 2012 r. Jedna osoba może zrealizować jeden kupon.

To już kolejna odsłona współpracy portali zakupów grupowych z bankami oraz instytucjami finansowymi. Dużym powodzeniem wśród ofert z produktami bankowymi, dostępnymi na portalu Gruper.pl, cieszyła się propozycja Alior Banku, która znalazła aż 1717 nabywców. Kupon o wartości 0 zł upoważniał do otwarcia konta osobistego w Alior Banku z premią 100 zł oraz pakietem usług assistance i concierge.