Przejdź do treści

Turystyka shoppingowa – Martyna Adventure i Osa Osobista Stylistka stworzyły nową usługę

Co najczęściej przywozisz z podróży za granicę? Kilkaset klientek Osy Osobistej Stylistki odpowiedziało: ubrania! Profesjonalizacja turystyki shoppingowej była tylko kwestią czasu i spotkania się odpowiednich partnerów.

Biuro podróży Martyna Adventure i firma Osa Osobista Stylistka proponują nową usługą na rynku turystycznym: zagraniczne wyjazdy zakupowe. W cyklu „Najpierw kupuj – potem zwiedzaj” znalazły się Zakupy ze stylistką w Londynie, Paryżu i Mediolanie.

„Cieszę się, że to my, jako pierwsi, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostrzegając w porę nowe trendy w turystyce. Uważam, że połączenie tych dwóch rodzajów spędzania czasu, czyli zwiedzania klimatycznych europejskich miast z relaksem na zakupach pod okiem cenionej stylistki to strzał w dziesiątkę, w absolutnie zachodnim stylu!” – mówi Martyna Wojciechowska.

Zakupy za granicą kuszą z wielu powodów: propozycja sklepów jest bogatsza niż w Polsce, jakość ubrań często lepsza, a przy tym cena podobna lub niższa niż w kraju. Klienci często nie znają miejsc, gdzie warto robić zakupy lub czują się zagubieni w ogromie oferty, a pomoc profesjonalnej stylistki zapewni komfort i doskonały rezultat zakupów. Trasa shoppingu będzie dostosowana do oczekiwań klientów: popularne outlety, znane domy towarowe, a dla bardziej wymagających luksusowe butiki lub pracownie projektantów.

Monika Jurczyk Osa, pierwsza polska personal shopperka wyznaje: „Od lat uprawiam turystykę shoppingową. Podczas corocznych pobytów na London Fashion Week jeszcze nie znalazłam czasu, żeby zerknąć na Big Bena! Do Luwru dotarłam przypadkiem, szukając salonu Chanel. Teraz będę miała okazję pokazać klientom moje ulubione zakupowe miejsca za granicą.” – tym bardziej, że jak sama przyznaje – podobne wyjazdy realizowała już wcześniej dla swoich stałych klientów.

Po udanych zakupach klientów czeka wieczór z lampką wina, koncerty, galerie, spacery po urokliwych zakątkach miast – oczywiście pod opieką pilota. Ale można również zostać w hotelu i przymierzać, przymierzać, przymierzać….

Więcej: http://www.martyna-adventure.pl/wiadomosc/14/NAJPIERW-KUPUJ-POTEM-ZWIEDZAJ

źródło: Osa Osobista Stylistka, WWW.personalstylist.pl