TBSCG ogłasza strategiczne partnerstwo z EndPlay

TBSCG, firma dostarczająca rozwiązań zarządzania treścią, odpowiada na zapotrzebowanie rynku europejskiego na rozwiązania bazujące na chmurach obliczeniowych, poprzez współpracę z EndPlay.

EndPlay, firma dostarczająca rozwiązania SaaS (model chmury obliczeniowej) w ramach usług WCM (Web Content Management – zarządzanie treścią na stronach internetowych) i TBSCG (The Banyan Solutions Consulting Group) ogłosiły strategiczne partnerstwo, które pomoże firmie EndPlay w ekspansji na rynki regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

TBSCG tworzy zintegrowane rozwiązania on-line dla największych firm w Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Szwajcarii takich jak: Electrabel, Shell, LEGO, Felco SA czy Bucks CC. W ramach współpracy, TBSCG stanie się oficjalnym sprzedawcą i preferowanym dostawcą hostingu usług EndPlay w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), co będzie odpowiedzią firmy na zapotrzebowanie na tego typu usługi na rynku.

Strategiczne partnerstwo stworzy nowe możliwości rozwoju i zysków dla obu firm. Firmy będą współpracować także na polach nowych inicjatyw i rozwiązań licencyjnych. Dla EndPlay współpraca z TBSCG, firmą z bogatym doświadczeniem w ekspansji międzynarodowej, posiadającą biura w Brukseli, Londynie i główne centrum rozwoju we Wrocławiu, będzie okazją do międzynarodowego rozwoju. Partnerstwo gruntuje pozycję TBSCG jako innowacyjnego lidera w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań CMS, hostingu, designie, i doradztwie w usługach dla największych marek na świecie.

„Widzieliśmy zapotrzebowanie na usługi typu WBC bazujące na chmurach obliczeniowych na rynku EMEA” – mówi Mark Andrews, CEO firmy TBSCG. „EndPlay to jedna z najbardziej wizjonerskich firm w swojej dziedzinie. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zaoferować rozwiązania dostarczane przez EndPlay, naszym klientom zainteresowanym rozwiązaniami SaaS” – dodaje M. Andrews.

Bazująca na chmurach obliczeniowych platforma WCM firmy EndPlay integruje, automatyzuje i dostarcza inteligentnych rozwiązań video, audio i tekstowych, odpowiadając na zapotrzebowanie praktycznie każdego klienta (z branży medialnej, rozrywkowej, edukacyjnej, CPG). Jako główny sprzedawca tych usług, firma TBSCG będzie służyła także pomocą klientom w przejściu do i adaptacji platformy EndPlay. Firma TBSCG będzie także współpracowała z EndPlay na polu budowania i zarządzania lokalnymi strukturami hardware.

“Rynek EMEA stwarza ogromne szanse rozwoju dla EndPlay a to partnerstwo pozwoli nam na zaistnienie i zaznaczenie pozycji naszej marki w regionie” – mówi Dr Christos M. Costakos, założyciel, CEO i prezes EndPlay. „Wzbogacamy portfolio usług firmy TBSCG o rozwiązania bazujące na chmurach obliczeniowych, a TBSCG jako firma mająca ponad sto długofalowych relacji z klientami, i jako firma rozumiejąca ważność zawartości strony internetowej, pomoże nam w ekspansji międzynarodowej” dodał pan Costacos.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu