Przedwiosenna EUROpromocja firmy DCB

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów – rozpoczęła przedwiosenną EUROpromocję. Oferta zawiera trzy rodzaje zestawów: pakiet na walutę złotą, walutę złotą wzbogaconą o sprzęt do liczenia banknotów oraz pakiet euro. Akcja potrwa do końca maja 2012 roku. Promocja dedykowana jest zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, którzy chcą podwyższyć swoje bezpieczeństwo finansowe. Jest to szczególnie ważne przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, kiedy nasz kraj – według organizatorów – odwiedzi nawet 1,4 mln kibiców z całej Europy.

Nowa promocja firmy DCB inspirowana jest zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie w czerwcu i lipcu. Spółka przygotowała 3 zestawy propozycji na zakup specjalistycznych szkoleń z walut złoty oraz euro dla 5, 10 lub 15 osób, innowacyjnej Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085, lupy służącej do wnikliwego badania banknotów w dużym przybliżeniu oraz liczarki.

Zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to możliwy wzrost przypadków fałszowania waluty euro. Na polskich stadionach mogą zagościć nie tylko kibice, ale także oszuści i fałszerze pieniędzy. Zamieszanie związane z tak ogromną imprezą to idealny moment na wprowadzenie falsyfikatów do obiegu. Duży wpływ na to może mieć planowana na okres trwania Mistrzostw dwuwalutowość, czyli możliwość płacenia w sklepach walutą Unii Europejskiej – taką sposobność wprowadziła już m.in. sieć Media Markt. Dlatego tak ważne jest przeszkolenie kasjerów ze znajomości zabezpieczeń banknotów, w szczególności z waluty euro.

W trakcie szkolenia organizowanego przez firmę DCB z walut złoty i euro, uczestnicy nauczą się rozpoznawać cechy banknotów oryginalnych i ich zabezpieczenia, a ponadto zapoznają się z najnowszymi światowymi trendami w fałszowaniu pieniędzy. Kursy stwarzają także możliwość praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności dzięki nauce weryfikacji pieniędzy przy pomocy innowacyjnej Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085. Na zakończenie warsztatów kursanci otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Uczestnictwo w kursach organizowanych przez spółkę DCB gwarantuje, że osoby pracujące na kasie przestają się bać pieniędzy. Wzrasta komfort ich pracy, a także jakość obsługi klienta. Dodatkowo, minimalizowane są straty finansowe i prawne związane z procederem fałszowania pieniędzy.

„Przedwiosenna EUROpromocja została przygotowana głównie z myślą o zbliżających się Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. To nie tylko wielkie piłkarskie emocje, ale także napływ zagranicznych kibiców płacących obcymi walutami. Banknoty euro są często podrabiane, dlatego ważne jest zapoznanie się z zabezpieczeniami tej waluty. Szkolenia organizowane przez naszą firmę to doskonała okazja do nabycia umiejętności w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych pakietów, a zdobyta wiedza i umiejętności będą przydatne kasjerom, nie tylko w kontakcie z zagranicznymi gośćmi przybywającymi na wielkie piłkarskie widowisko, ale także życiu prywatnym” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Przedwiosenna promocja rozpoczęła się 10 stycznia 2012 roku i potrwa do końca maja 2012 roku. Atrakcyjne ceny pakietów wahające się od 1220 zł netto do 3600 zł netto – w zależności od wybranej waluty i liczby uczestników kursu – to doskonała okazja na przeszkolenie pracowników. Pracodawcy nabędą również specjalistyczny sprzęt pomagający w codziennej pracy z gotówką oraz zainwestują w bezpieczeństwo finansowe firmy. Wszystkie szkolenia odbywają się w lokalu klienta i zostaną zrealizowane do 30 czerwca 2012 roku. Szczegółowa prezentacja oferty dostępna jest na stronie www.decoba.pl w zakładce „Promocje”.