Przejdź do treści

Idealny pomysł na prezent na Dzień Babci – telefon w sieci wRodzinie

Z okazji Dnia Babci sieć wRodzinie oferuje zestaw startowy z telefonem myPhone 1030 w promocyjnej cenie 123 zł.

Specjalnie z myślą o osobach poszukujących prezentu dla najbliższych z okazji nadchodzącego święta Dnia Babci, sieć wRodzinie wprowadziła do oferty swojego sklepu internetowego http://www.wrodzinie.com.pl/sklep-internetowy promocyjny zestaw startowy. Pakiet promocyjny składa się z telefonu myPhone 1030 z serii HALO oraz startera sieci wRodzinie o wartości 20 zł i dostępny jest w obniżonej cenie 123 zł.

Łącząc ofertę wRodzinie, stworzoną od początku z myślą o osobach starszych, z aparatem telefonicznym dostosowanym do ich wymagań, stworzyliśmy zestaw, który jest idealnym prezentem na Dzień Babci. Taki upominek z pewnością pomoże nam przekonać najbliższych do skorzystania z oferty telefonii komórkowej – powiedział Włodzimierz Plewczyński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta CenterNet S.A. – To oferta doskonała z punktu widzenia potrzeb osób dojrzałych, chcących pozostawać z stałym kontakcie z najbliższymi bez ponoszenia znaczących wydatków.

Sieć wRodzinie jest jedyną siecią komórkowa w Polsce oferującą swoim Klientom bezwarunkowy 24-miesięczny okres ważności konta, zarówno na połączenia przychodzące, jak i wychodzące. Ponadto, w ramach bezpłatnej usługi Minuty za minuty, każdy z użytkowników wRodzinie za każde pełne 2 minuty odebranego połączenia głosowego przychodzącego od innych operatorów otrzymuje bezpłatnie 1 minutę na rozmowy wewnątrz sieci oraz na telefony stacjonarne, dzięki czemu może jeszcze bardziej obniżyć koszty korzystania z telefonu komórkowego.

W ubiegłym roku wRodzinie jako pierwszy operator komórkowy w Polsce został wyróżniony przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Certyfikatem Seniora – wyróżnieniem przyznawanym  firmom oferującym usługi dostosowane do potrzeb osób dojrzałych.