Przejdź do treści

Wystartował jedyny w Polsce serial o stylistkach – Kraina Os

Choć nadal zdarza się pytanie: „I ktoś ci za to płaci?” Monika Jurczyk Osa od 6 lat pracuje jako personal shopperka. Była pierwsza w Polsce. Teraz ma zespół osobistych stylistek, które dyrygują szafami klientów i doradzają im w zakupach ubrań w całym kraju. Personal shopping stał się popularny.

Osa Osobista Stylistka we współpracy z telewizją internetową ISTV przygotowała serial, jakiego jeszcze nie było. Kraina Os to zarazem program tematyczny i reality show. W cotygodniowych odcinkach będzie można podglądać pracę osobistych stylistek i jej kulisy. Pilot serialu jest prezentacją zespołu Osy i zapowiedzią estetyki, klimatu i tematyki kolejnych odcinków.

(do obejrzenia tutaj: http://istv.pl/program,glam,krainaos,s1,poczatek.html)

Osa, pomysłodawczyni serialu mówi: „Karina Os ma pokazać, że osobista stylistka to też człowiek i też ma swoje stylowe rozterki. Ale, mam nadzieję, będzie także zarażać naszymi pasjami i inspiracjami, naszą miłością do ubrań i do naszej pracy. A żeby nie było tak słodko będziemy także ostro zwalczać złe modowe nawyki, obalać mity i uczyć mądrego kupowania ubrań.” Kraina Os ma pokazać, że ze stylizacją każdy z nas ma do czynienia na co dzień, nawet gdy wybiera rano z szafy zwykły, czarny sweter, a na słowo „moda” reaguje alergicznie. Osy postarają się przekonać, że nie taki stylista straszny, jak go często pokazują media.

Stylistki Osy to osoby o różnych temperamentach i zainteresowaniach, każda ma prywatną obsesję na innym modowym punkcie, mieszkają w różnych miastach, są w różnym wieku, każda ma swoje zagorzałe klientki, które nie zamieniłyby jej na żadną inną. Wszystkie łączy miłość do ubrań.

Adresatki serialu to głównie kobiety szukające porad, inspiracji, mające problem z kupowaniem ubrań i porannym „nie mam co na siebie włożyć”. Kraina Os to też praktyczna lekcja zawodu personal shopperki dla wszystkich dziewczyn marzących o nim i interesujących się modą. Osy powalczą też ze stereotypem, że mężczyzna im gorzej ubrany, tym bardziej męski, proponując tematy dla – odważnych – panów.

Serial można oglądać na stronie: WWW.istv.pl (nowe odcinki w każdy poniedziałek).

Fan page Krainy Os na Facebooku: http://www.facebook.com/KrainaOs?ref=ts