Sieć PÓŁNOC Nieruchomości podsumowała rok 2011

W dniu 14 stycznia 2012 roku w Modlnicy koło Krakowa odbył się IV Kongres PÓŁNOC Nieruchomości. Spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej Spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A., przedsiębiorcy działający w ramach sieci franczyzowej PÓŁNOC Nieruchomości, współpracownicy firmy oraz zaproszeni goście, było okazją do podsumowania dokonań grupy PÓŁNOC Nieruchomości w roku 2011.

Podsumowania tradycyjnie dokonał Piotr Sumara, Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości S.A., który uznał ubiegły rok za bardzo udany dla całej sieci. Pomimo niezbyt sprzyjającego klimatu gospodarczego, w minionym roku dokonano otwarcia aż 11 nowych placówek franczyzowych działających pod szyldem PÓŁNOC Nieruchomości, a cała sieć pośredniczyła w transakcjach o łącznej wartości przekraczającej 143 mln zł. Wartość ta wzrosła w porównaniu z rokiem 2010 o ponad 20%. Ponadto, spółka odnotowała wiele wyróżnień, m.in. zdobyła tytuł Mieszkaniowej Marki Roku 2011 w kategorii agencji nieruchomości oraz została laureatem prestiżowego rankingu Firmy Rodzinne 2011 zorganizowanego przez tygodnik Newsweek.

Prezes Sumara przedstawił również plany Spółki na rok 2012, a wśród nich jeden z ważniejszych celów do osiągnięcia dla firmy – zakończenie roku z liczbą co najmniej 50 placówek działających pod szyldem PÓŁNOC Nieruchomości. Założenie wydaje się realne do osiągnięcia, ponieważ już w pierwszym kwartale bieżącego roku ma zostać otwartych 5 nowych biur PÓŁNOC Nieruchomości.

Na zakończenie wystąpienia Prezes Piotr Sumara wręczył nagrody dla najlepszych placówek franczyzowych oraz pośredników działających w sieci PÓŁNOC Nieruchomości w roku 2011. Za najefektywniej działające oddziały zostały uznane ex aequo biura w Częstochowie i Łomży. Ponadto, specjalne wyróżnienie za osiągnięcie najlepszych wyników spośród placówek zlokalizowanych w małych miejscowościach otrzymał właściciel biura w Głogowie. W kategorii pośredników nieruchomości, pierwsze dwa miejsca przypadły pośredniczkom z biura w Łomży – Monice Żędzian (I miejsce) oraz Anecie Gąsce (II miejsce). Na trzecim stopniu podium uplasowała się Anna Bartków pracująca w biurze w Krakowie. Wyróżnione osoby wraz z gratulacjami, otrzymały z rąk Piotra Sumary pamiątkowe dyplomy oraz cenne upominki.

IV Kongres PÓŁNOC Nieruchomości zakończyła uroczysta kolacja oraz bankiet, który był doskonałą okazją do integracji wszystkich osób pracujących z spółce PÓŁNOC Nieruchomości S.A. oraz współpracujących z firmą w ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu