Rusza nowa platforma dla kobiet www.szkolaliderek.pl

Rusza pierwsza platforma społecznościowo-edukacyjna dla kobiet, które chcą zrobić coś razem: www.szkolaliderek.pl. Strona jest skierowana do wszystkich kobiet, które mają marzenia i szukają inspirujących ludzi, z którymi mogą je zrealizować. Ma służyć łączeniu kobiet o podobnych zainteresowaniach, umożliwiać im kontakt oraz dostarczać wartościowej wiedzy jak rozwijać kluczowe umiejętności liderki na miarę XXI wieku.

Najważniejszym elementem platformy jest część społecznościowa – skupiająca kobiety proaktywne, liderki. Każda kobieta odwiedzająca portal, która założy profil i opisze swoje marzenie ma szansę poznać inne użytkowniczki o podobnych zainteresowaniach i nawiązywać z nimi współpracę. Autorki platformy, Patrycja Załug z Instytutu Przemiany oraz Małgorzata Sawicka z Akademii Kobiet Sukcesu, wierzą, że platforma przyczyni się do powstania wartościowych kobiecych projektów opartych na wspólnych marzeniach kobiet aktywnych, chcących zrobić coś razem.

Ważną częścią platformy jest także stale aktualizowana baza wiedzy – cykl merytorycznych artykułów pomocnych w rozwijaniu umiejętności nowoczesnej liderki.

Masz marzenie? Szukasz inspirujących ludzi, z którymi możesz je zrealizować?  Już dziś załóż profil liderki, opisz swoje marzenie i poznaj osoby, które myślą podobnie jak Ty i chcą zrobić coś razem! Dołącz do Liderek już dziś! Więcej: www.szkolaliderek.pl

Platforma www.szkolaliderek.pl jest częścią kampanii społecznej na rzecz wspierania przedsiębiorczości i postawy proaktywnej kobiet, organizowanej przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu