Oferty Twojego sklepu nie ma na clicXS.com? Jest zbyt drogi

Portal clicXS.com (SpadajaceCeny.pl) uruchomił dziś nowy mechanizm, który dystansuje wszystkie porównywarki cenowe i portale aukcyjne w Polsce! Od dziś Klienci portalu mogą być pewni, że poszukując sprzętu elektronicznego , gier komputerowych, kosmetyków, zegarków i biżuterii oraz usług jak np. wakacji z oferty najlepszych biur podróży, najtańsze oferty znajdą właśnie na clicXS.com. Co więcej – jeśli zdecydują się na zakup, będą mogli go natychmiast dokonać nie opuszczając strony internetowej clicXS.

Dodatkowo mechanizm aukcyjny, który sprawia, że cena każdego wystawionego produktu spada wraz ze wzrostem zainteresowania danym przedmiotem, pozwala kupić go nawet taniej niż w najtańszym, zaufanym sklepie internetowym! To także efekt tego, że produkty wystawiamy na sprzedaż bez marży.

Piotr Niedźwiedź, wiceprezes Zarządu i dyrektor techniczny clicXS powiedział dziś: „Obecne dotychczas na rynku porównywarki cenowe i portale aukcyjne od dziś są już passé. Na clicXS.com, dzięki zastosowanemu algorytmowi ciągłego skanowania oferty setek największych, zaufanych i najtańszych sklepów internetowych w Polsce, Klienci mogą być pewni, że nie przepłacą. Nasze produkty są dzięki temu mechanizmowi najtańsze, a dodatkowo, można je od razu kupić na naszej stronie! Dodatkowo – nie wpuszczamy do naszej oferty sklepów, które nie budzą zaufania, jak czynią to istniejące na rynku porównywarki cenowe albo portale aukcyjne! Dlatego nasi Klienci mogą być w 100% pewni, że prezentowana oferta cenowa jest aktualna, a towar zostanie rzeczywiście po takiej cenie dostarczony! Oczywiście nie rezygnujemy z mechanizmu spadających cen! Każdy klik odkrywa cenę aktualną obniżając ją jednocześnie! Dzięki temu clicXS.com jest tańszy od najtańszego sklepu internetowego. Zapraszamy!”.

Tomasz Kułakowski, prezes Zarządu clicXS dodał: „To krok milowy w procesie rozwoju clicXS.com. Pracujemy wciąż nad kolejnymi mechanizmami, które sprawią, że będzie jeszcze taniej! Wciąż wzbogacamy naszą ofertę produktową. Wkrótce udostępnimy także darmowe API dla zaufanych sklepów internetowych i hurtowni, które zechcą wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż w clicXS.com! Zapraszamy do odwiedzania clicXS.com (SpadajaceCeny.pl) codziennie w poszukiwaniu nowych okazji.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu