Przejdź do treści

Styczniowe atrakcje w Galerii Twierdza w Zamościu

Na dwa ostatnie weekendy stycznia Galeria Twierdza w Zamościu przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe atrakcje. W najbliższą sobotę i niedzielę, 21 i 22 stycznia 2012 roku, na terenie centrum handlowego zorganizowane zostaną obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Przygotowane specjalnie na tę okazję koncerty oraz występy grup dziecięcych rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00. Natomiast w następną niedzielę, 29 stycznia, w związku z trwającym okresem karnawału na specjalnie przygotowanej scenie przy strefie gastronomicznej, w godzinach od 12:00 do 18:00 odbywać się będą pokazy taneczne w wykonaniu zawodowych tancerzy. Imprezę uświetni występ zespołu Jambo Africa.

Z okazji obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka Galeria Twierdza w Zamościu zaprasza wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami do wspólnej zabawy. Już o godzinie 12:00 w części gastronomicznej odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej Yamaha. W programie przewidziane są również występy grup dziecięcych w różnym wieku.

Najmłodsi zaprezentują się w programach „Szkraby i muzyka” oraz „Dźwiękoludki”. Wystąpią również uczniowie klas wokalu, skrzypiec, keyboardu, perkusji oraz gitary klasycznej, elektrycznej i basowej. Ponadto w ramach obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka odbędą się koncerty zespołu wokalnego, zespołów młodzieżowych oraz perkusistów, a także prezentacja orkiestry gitarowej oraz występy grup językowych. Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży zainteresowanych grą na różnych instrumentach muzycznych będzie możliwość wzięcia udziału w lekcjach próbnych. Na najmłodszych w strefie gastronomicznej czeka też specjalne stoisko, przy którym będą mogli skorzystać z malowania buziek, a także pomalować kolorowankę, która weźmie udział w losowaniu z atrakcyjnymi nagrodami.

W ostatnią niedzielę stycznia, w godzinach 12:00-18:00, na specjalnie przygotowanej scenie w Galerii Twierdza odbywać się będą pokazy gorących tańców, głównie latynoskich, które z pewnością zachęcą klientów do wesołej karnawałowej zabawy. W programie przewidziany jest występ grupy Mas Salsa Caliente, która zaprezentuje sambę oraz salsę, solowy występ zawodowej pary tanecznej, Joanny i Konrada Dąbskich, „La Culebra” show łączące dynamiczną salsę z rytmami cha cha, taniec do utworu „Mambo Italiano” w klimacie prohibicji oraz widowisko taneczne z musicalu Dance Fever w wykonaniu duetu do muzyki kubańskiego artysty Tito Puente. Gościem specjalnym będzie zespół Jambo Africa, jedyna w Polsce grupa muzyczna, w której występują wyłącznie czarnoskórzy artyści. Zespół wykona wiele znanych i lubianych przebojów muzycznych z elementami afrykańskiej muzyki etnicznej. Dodatkowo, najemcy Galerii Twierdza przygotowali wyjątkowy pokaz mody karnawałowej z wykorzystaniem swoich najnowszych kolekcji. W pokazie wezmą udział tancerki formacji Mas Salsa Caliente.

„Galeria Twierdza oferuje nie tylko doskonałe miejsce zakupów, ale także różnorodne formy rozrywki, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego centrum handlowego i wzięcia udziału w przygotowanych przez nas atrakcjach. Obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu w wesołej atmosferze w rodzinnym gronie. Nasi klienci z pewnością będą się również świetnie bawić podczas naszej karnawałowej imprezy taneczno-muzycznej” – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.