Spongierki.pl rosną w siłę

Spongierki.pl – serwis promujący konkursy internetowe – rośnie w siłę. Obecnie liczy on już ponad 2 tysiące zarejestrowanych użytkowników, a codziennie przybywa kilkudziesięciu nowych. Również coraz więcej firm zaczyna doceniać taką formę promocji. Dotychczas skorzystały z niej m.in. takie znane marki, jak Lech, Play, czy Link4, ale także prywatni blogerzy, np. Venila Kostis.

Spongierki.pl przeznaczone są dla firm, portali czy blogerów, którzy chcą wypromować organizowane przez siebie konkursy online. Serwis skupia je w jednym miejscu, dzięki czemu zarówno stali, jak i nowi użytkownicy mogą łatwo i szybko je zlokalizować. Internauta, po wyborze interesującego go konkursu w Spongierki.pl, jest informowany o jego zasadach lub zostaje przekierowany do strony docelowej zabawy – najczęściej witryny danej firmy lub jej profilu na Facebooku.

Z usług Spongierki.pl mogą skorzystać praktycznie wszyscy – począwszy od znanej już marki czy portalu, po mniejsze firmy szukające ciekawego sposobu na swoją promocję. Taka różnorodność sprawia jednocześnie, że w serwisie każdy użytkownik znajdzie konkurs dla siebie. Dla pasjonatek mody i urody będą to zabawy z nagrodami w postaci ubrań czy kosmetyków. Dla fanów muzyki czy gotowania – płyty z muzyką i książki kucharskie.

Obecnie z konkursów dostępnych na Spongierki.pl korzysta już ponad 2 tysiące zarejestrowanych użytkowników, a codziennie przybywa kilkudziesięciu nowych. Potencjał ten dostrzegają kolejne firmy i portale, które decydują się na promocję swoich przedsięwzięć w serwisie. Dzięki temu na Spongierki.pl użytkownicy mogą codziennie znaleźć nowe konkursy. Firmy, które zdecydują się na współpracę z serwisem mogą dodatkowo informować o swoich konkursach, np. za pomocą mailingu skierowanego do jego użytkowników. Pracujemy już także nad kolejnymi rozwiązaniami, które podniosą atrakcyjność rozwiązania zarówno dla graczy, jak i podmiotów szukających niebanalnych sposobów na swoją promocję – mówi Rafał Zalewski, twórca i właściciel serwisu Spongierki.pl.

Z usług serwisu, za uprzednią zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, mogą korzystać osoby niepełnoletnie. Dlatego nad zgodnością konkursów z net-etykietą i dobrymi obyczajami czuwa zespół Spongierki.pl, weryfikując je każdorazowo przed zamieszczeniem w serwisie. Przejrzystość zasad zapewnia link do strony z listą zwycięzców umieszczony przy każdym zakończonym konkursie.