Przejdź do treści

26 stycznia poznamy datę premiery Wiedźmina 2 na Xbox 360

CD Projekt RED S.A. podczas konferencji zaprezentuje swój najnowszy produkt, przedstawi szczegóły dotyczące jego wydania oraz określi dokładną datę premiery na całym świecie.

Ogłoszenie oczekiwanej przez graczy i inwestorów daty premiery Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 odbędzie się w warszawskim Centrum Kopernika. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie również nowy film promujący grę.

„Wiedźmin 2 na Xbox 360 nie jest prostym portem gry z wersji na komputery PC, jest adaptacją. Nasza najnowsza gra jest w znacznym stopniu rozbudowana i według wielu ekspertów jest jedną z najlepiej wyglądających gier na tę konsolę w historii” – mówi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt RED S.A.

Dystrybutorem gry na terytorium USA, Kanady i Meksyku jest Warner Bros. Interactive Entertainment. W Europie Zachodniej, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Centralnej i Południowej za dystrybucję tytułu odpowiada Namco Bandai. W Polsce Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 będzie wydany i dystrybuowany przez CD Projekt Sp. z o.o., spółkę z Grupy CD Projekt RED.

Premiera gry w wersji na komputery PC miała miejsce 17 maja 2011 r. Do tej pory tytuł sprzedał się w ilości ponad miliona egzemplarzy na całym świecie i zdobył ponad 50 nagród.