Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 fantastycznych nagród! Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

W promocji może wziąć udział każdy kto zapłaci kartą Maestro lub Debit MasterCard Gold (także z technologią zbliżeniową PayPass™) Banku BPH minimum 4 razy w okresie od 16 stycznia do 31 marca 2012 roku.

Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym miejscu w Polsce (w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz innych punktach handlowo-usługowych) i zachować wydruki z terminala, potwierdzające wykonane transakcje. Następnie wysłać wypełniony i podpisany formularz wraz z wymagana liczbą wydruków na adres podany w formularzu zamowienia nagrody. Zgloszenia przyjmowane sa do dnia 2 kwietnia 2012 roku.

Formularz Zamówienia Nagrody dostępny jest w Oddziałach Banku lub na stronie internetowej www.bph.muppetypromocja.pl

„Cieszę się, że MasterCard bierze udział w promowaniu Muppetów w Polsce. Dla mnie osobiście będzie to wielkie wydarzenie – spotkanie po latach ze starymi przyjaciółmi. Na Kermicie, Piggy, Fazi i Gonzo wychowało się przecież kilka pokoleń, a teraz zakochają się w nich także nasze dzieci.” – powiedziała Katarzyna Wojda, Marketing & PR Manager Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

– Mechanizm naszej promocji jest bardzo prosty: wystarczy aktywnie korzystać z karty i płacić niż za zakupy w dowolnych punktach handlowo-usługowych w Polsce – w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz wielu innych, następnie wypełnić formularz i dołączyć do niego oryginał wydruku z terminala płatniczego – podkreśla Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH. – Chcemy w ten sposób zachęcić naszych Klientów do jeszcze bardziej aktywnego korzystania z kart do konta, a jednocześnie umożliwić im zebranie kolekcji maskotek Muppetów wzorowanych na filmie, na którym wychowało się kilka pokoleń widzów – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu