Przejdź do treści

Galeria Korona Kielce z pierwszymi w regionie markami

Fitness klub z basenem, dziewięciosalowe Multikino, pięciokortowy klub squash i wiele sklepów, których próżno szukać nie tylko w Kielcach, ale w całym województwie świętokrzyskim – taką ofertę przygotowuje powstające centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce wyróżnia się na shopingowej mapie regionu wieloma ciekawymi brandami. Centrum jest już na ukończeniu. Zostanie otwarte za kilkanaście tygodni, a wraz z nim pierwsze w regionie sklepy pod szyldami takich marek jak: Pandora, Caterina, Palmers, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Sesst, Marco Aldany, Denny Rose, Antre, Ette Lou, Bugatti, Stefanel, Bagatt. Ale to nie wszystko.

Pure Health & Fitness, zdobywca tytułu Najlepszego Operatora Sieciowego Fitness 2010, w Galerii Korona Kielce otworzy pierwszy w okolicy fitness w formacie Platinum – z basenem i zespołem saun. Tylko cztery kluby Pure w Polsce mają niecki basenowe (dwa w Krakowie, a także w Warszawie, i w Lubinie – w centrum Cuprum Arena również należącym do inwestora Galerii Korona Kielce). Będzie tu można skorzystać z jacuzzi, centrum masażu i usług kosmetycznych, a na siłowni poćwiczyć na bieżni, orbitrekach, rowerkach, steperach i na innych urządzeniach cardio z wbudowanymi ekranami telewizyjnymi.

Klub Squash to jedyny taki obiekt w Kielcach. Dzięki pięciu kortom będzie możliwość organizowania w stolicy województwa świętokrzyskiego turniejów rangi mistrzowskiej, zawodów pucharowych oraz ligi ogólnopolskiej.

Wielbiciele sportów będą mogli dokonać zakupów w jedynym w okolicy sklepie sportowym Intersport. Tu znajdą między innymi produkty takich marek jak: McKinley, Genesis, Pro Touch, Energetics, Etirel, Firefly, czy Tecno Pro.

Multikino już przygotowuje w Galerii Korona Kielce dziewięć komfortowych sal, wyposażonych w najnowsze systemy, dzięki którym widzowie obejrzą filmy w najwyższym, światowym standardzie obrazu i dźwięku, nieznanym do tej pory w regionie. Taka liczba ekranów pozwoli na wyświetlanie najszerszego repertuaru, a także na organizowanie eventów i koncertów oraz wspólne oglądanie wydarzeń sportowych.

Sieć delikatesów spożywczych Piotr i Paweł ma już 78 sklepów w 46 miastach w całym kraju, ale w województwie świętokrzyskim jeszcze nie jest obecna! To zmieni się po otwarciu Korony Kielce. Operator sklepu Piotr i Paweł zapowiada, że będzie posiadał najszerszy asortyment artykułów spożywczych ze wszystkich sklepów konkurencyjnych znajdujących się w regionie, a lista produktów na jego półkach wyniesie ponad 30.000.

Najszerszą gamę produktów dla dzieci i młodzieży do czternastego roku życia w jednym sklepie oferuje marka Smyk, która w Galerii Korona Kielce otworzy swój nowy koncept Smyk Megastore. Lokal o powierzchni ponad 2000 m kw. sprawi, że tu młodzi klienci i ich rodzice będą mogli znaleźć praktycznie wszystko. Smyk Megastore w Galerii Korona Kielce w odróżnieniu od standartowego konceptu Smyk zaprezentuje dużo więcej modeli wózków niemowlęcych, łóżeczek, ubranek, zabawek oraz sprzętu multimedialnego.

Największa w regionie Zara, pierwsze w mieście salony Zara Home, Massimo Dutti i Oysho oraz Pull and Bear, Bershka i Stradivarius – grupa Inditex nigdzie w województwie świętokrzyskim nie jest reprezentowana przez taki wachlarz swoich brandów.

Galeria Korona Kielce ma zostać otwarta w II kwartale 2012 r. Na 37 tys. m kw. powierzchni handlowej powstanie 160 lokali handlowych i usługowych. Na cztery miesiące przed otwarciem firma Libra Project, zajmująca się komercjalizacją galerii Korona Kielce przekroczyła poziom 90% zakontraktowanej powierzchni i obecnie finalizuje rozmowy z ostatnimi najemcami, którzy chcą otworzyć swoje sklepy w tym atrakcyjnym projekcie.