Ferie z Inca Play

Osiem i pół godziny zabawy dziennie, wykwalifikowani animatorzy i pełne wyżywienie. Już dziś rusza pierwszy semestr ferii z Inca Play i są jeszcze wolne miejsca. W programie m.in. nauka kucharzenia, tańca czy aktorstwa.

Wszystkie maluchy, które – z różnych powodów – spędzają ferie w mieście i boją się nudy pośród czterech ścian, powinny zaciągnąć rodziców do Placu Zabaw Inca Play w Blue City. Co roku w okresie ferii zimowych są tu bowiem organizowane dwuturnusowe ferie z bardzo atrakcyjnym programem zajęć.

Oferta jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, czyli w wieku 4–10 lat. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 10-osobowe grupy, a każda będzie miała swojego opiekuna – animatora. W programie stałe atrakcje Placu Zabaw, a także warsztaty artystyczne, m.in. z kucharzenia, tańca czy aktorstwa.

Pełen dzień opieki kosztuje 75 zł. W cenie są zawarte dwa posiłki, świeże i przygotowane na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy, możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Zabaw oraz materiały potrzebne do zajęć warsztatowych. Uwaga: dzieci powinny przyjść do Inca Play po porannym posiłku i zabrać ze sobą drugie śniadanie, które zjedzą na miejscu. Tygodniowa całodzienna opieka to koszt 350 zł, a dwutygodniowa – 680 zł. Przewidziano specjalne rabaty dla stałych klientów, a także dla pracowników CH Blue City oraz Blue Office – 10% zniżki na pakiety całodziennej opieki, za okazaniem legitymacji pracowniczej.

Poniżej plan dnia:

8.30- 9:00- Zbiórka

9:00 -10:30 – Organizacja dnia, czas wolny – zabawa w IP

11.00-11.30 – Drugie śniadanie (przyniesione z domu)

12.00-13:45 – Zajęcia tematyczne*, zajęcia ruchowe, incowe animacje

14.00-15.00 – Obiad

15.00-16.30 – Czas wolny: rysowanie, zabawa na IP, oglądanie bajek, zabawy w kącikach (indiański, młodej damy)

16.30-17.00 – Podwieczorek

17.00-18.00 – Relaks, czytanie bajek i wierszyków; możliwość odbioru dzieci.

*Każdego dnia inny blok zajęć tematycznych

Atrakcje i opieka będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30 – 17.00.