DOMO+ z wizytą u Macieja Zienia

DOMO+ odwiedziła Atelier Zień Home – pracownię znanego projektanta Macieja Zienia, który opowiedział o najnowszych trendach w urządzaniu wnętrz, a także pokazał swoje mieszkanie. Zień jest bohaterem pierwszego odcinka nowej serii DOMO+ „Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy”, która prezentuje domy i miejsca pracy celebrytów.

Podczas spotkania, prowadząca program Dorota Szelągowska opowiedziała o nowej produkcji DOMO+ „Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy” oraz o odcinku poświęconym mieszkaniu i pracowni Macieja Zienia. Projektant zdradził, czym kierował się urządzając swój apartament oraz miejsce pracy. Przybliżył najnowsze trendy wnętrzarskie, pokazał wyjątkowe przedmioty i meble, które zgromadził w Atelier Zień Home. Podzielił się także swoimi planami związanymi z projektowaniem i urządzaniem wnętrz.

„Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy” to najnowsza 6-odcinkowa, autorska produkcja DOMO+, którą można oglądać na antenie stacji w każdą niedzielę o 16:45. W serii widzowie mają okazję zajrzeć do prywatnych domów i mieszkań polskich celebrytów, a także do miejsc gdzie prowadzą swoje interesy.