Targi wewnętrzne Black Red White w Banja Luce

Najnowsze propozycje nowoczesnych systemów meblowych, kolekcje młodzieżowe i bogata gama dodatków – to tylko niektóre propozycje, jakie firma Black Red White przygotowała dla uczestników wewnętrznych targów wnętrzarskich w Banja Luce. Wydarzenie zorganizowane zostało z myślą o kontrahentach z Bośni i Hercegowiny, Serbii, Czarnogóry, Słowenii oraz Chorwacji.

W dniach 14 – 15 grudnia 2011 roku meble z oferty Black Red White zostały zaprezentowane w stolicy Bośni i Hercegowiny. Na 140 m2 powierzchni wystawienniczej w Banja Luce największa polska grupy meblarska przedstawiła kontrahentom i potencjalnym partnerom najciekawsze propozycje ze swojego asortymentu.

„Dzięki międzynarodowej formule takich spotkań mamy okazję na podsumowanie dotychczasowej współpracy, wytyczenie kierunków działań na najbliższe miesiące oraz wymianę doświadczeń z przedstawicielami branży. W czasie targów wewnętrznych nie zapominamy też o nowych kontaktach – do udziału zapraszamy firmy, z którymi chcielibyśmy nawiązać współpracę handlową. Duże zainteresowanie, jakim cieszą się targi wewnętrzne Grupy Black Red White – zarówno w Polsce, jak i za granicą – motywuje nas do organizowania podobnych wydarzeń, szczególnie w krajach, gdzie dynamicznie rozwijamy sieć sprzedaży naszych produktów” – mówi Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White SA.

Zdecydowaną większość ekspozycji na targach w Banja Luce stanowiły nowości z oferty Black Red White. Spotkanie miało na celu zacieśnienie kontaktów handlowych z obecnymi partnerami, a także nawiązanie współpracy z nowymi przedstawicielami sektora meblarskiego z obszaru Bałkanów.