Szybki wzrost fanów muzyki klubowej

MUNO.PL, ogólnopolski serwis w całości poświęcony nurtom muzycznym z kręgu nowych brzmień, codziennie zyskuje nowych fanów. Na Facebooku ma ich już 6.000. To systematyczny wzrost w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W styczniu 2011 roku portal MUNO.PL, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, przyjął nową, bardziej przejrzystą szatę graficzną. Poprawiono wygląd poszczególnych działów, dostosowując je do oczekiwań użytkowników. Okazało się to dobrym posunięciem. Lepsza funkcjonalność serwisu przyciągała nowych odwiedzających, wydłużył się także ich czas pozostawania na stronie. Aktualnie MUNO.PL notuje około 180.000 odwiedzin miesięcznie.

Fanpage MUNO.PL na Facebooku ruszył w połowie stycznia 2011. Po 5 miesiącach było już 3.000 fanów, a z początkiem roku 2012 liczba ta zwiększyła się dwukrotnie. Wśród 6.000 fanów najwięcej jest z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa oraz Trójmiasta. Wielu użytkowników jest z Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA, Irlandii, Hiszpanii i Holandii. MUNO.PL notuje blisko 10.000.000 wyświetleń postów oraz 15.000 komentarzy i like’ów od początku istnienia fanpage’a.

Dodatkowo fanpage MUNO.PL jest połączony z aplikacją biletową serwisu i stronami promotorów wydarzeń.