Przejdź do treści

Sajtek.pl – szablony WWW na najwyższym poziomie

Wielokrotnie firmy bądź też osoby prywatne poszukują w Internecie gotowych szablonów www na potrzeby własnej działalności gospodarczej, bądź użytku prywatnego. Serwisów oferujących podobny kontent jest sporo, jednak baza szablonów często pozostawia wiele do życzenia. Z początkiem roku 2012 w sieci pojawił się nowy projekt – Sajtek.pl, który w swojej ofercie również posiada szablony gotowych serwisów internetowych. Co wyróżnia Sajtka?

Swoistym fundamentem i twórcami szablonów w naszym serwisie jest grupa ludzi, którzy swoją wiedzę pozyskali podczas działań w branży interaktywnej – czyli ludzie doskonale znający zagadnienia optymalizacji pod różne przeglądarki, zgodności z powszechnie przyjętymi standardami oraz użyteczności serwisów internetowych – komentuje Dominik Węclewicz, właściciel serwisu Sajtek.pl

Wsparty zabawną i wesołą postacią – Sajtek przeprowadza użytkownika przez cały, dobrze przemyślany proces zakupowy, umożliwiając zakup od prostego szablonu www, aż po rozbudowane szablony platform sklepowych. Każdy z szablonów można wykupić na własność bądź na zasadzie licencji, co jest dużym ukłonem w kierunku mniej zamożnych użytkowników, bowiem jednorazowy zakup gotowego szablonu strony internetowej wiąże się z wydatkiem poniżej 100 zł brutto!

Baza szablonów jest regularnie uzupełniana o nowe, a odpowiedzialna za projekt Sajtek.pl poznańska agencja Iness wdraża sukcesywnie nowe rozwiązania w samym serwisie – dodaje Dominik Węclewicz.

Idąc w kierunku bardziej wymagających użytkowników, Sajtek z uśmiechem przybliża ofertę indywidualną. Oferujemy przygotowanie samej kreacji graficznej, pocięcie gotowej kreacji Klienta, konsulting oraz wsparcie programistyczne. Znamy doskonale potrzeby rynku i wiemy czego oczekują użytkownicy – dodaje na zakończenie właściciel serwisu.