Przejdź do treści

Kruger&Matz KM2001 – radio samochodowe dla wymagających

Producent marki Kruger&Matz wprowadził na rynek swój flagowy produkt – radio samochodowe KM2001 2DIN. Jest ono idealne dla osób, które w jednym urządzeniu, oprócz tradycyjnego radioodtwarzacza, chcą mieć rozbudowany system multimedialny.

Radio KM2001 wyposażone jest m.in. w odtwarzacz płyt CD i DVD, nawigację GPS, bluetooth, a także tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w systemie MPEG4.

Radio KM2001 to połączenie nowoczesnej technologii z elegancją. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by każdy użytkownik czuł maksymalną satysfakcję z jego obsługi. Radio posiada dotykowy ekran o przekątnej 6,2″ i rozdzielczości 800×480. Wyposażone jest w wysokiej jakości tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w systemie mpeg4, idealny dla tych, którzy nie chcą się nudzić podczas dłuższych lub krótszych postojów.

Przy odtwarzaniu obrazu, np. z DVD, jest możliwość wyboru systemu video: PAL, NTSC lub AUTO. Obraz wyświetlany jest na ekranie w trybie 16:9. Dzięki systemowi bluetooth radio umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, a także zapewnia pełny dostęp do książki telefonicznej. Wyposażenie radia w pilota pomoże obsługiwać wszystkie jego funkcje, także z tylnej kanapy.

KM2001 posiada pamięć na 30 stacji oraz funkcję RDS, która pozwala na określenie typu programu, częstotliwości alternatywnych oraz ustawienia komunikatów o stanie dróg. Kruger&Matz KM2001 umożliwia słuchanie nie tylko radia, ale także ulubionej muzyki zapisanej na iPodzie. Urządzenie odtwarza pliki mp3, mpeg-4 z płyt CD i DVD, a także z pamięci USB oraz karty SD. Na przednim panelu zamieszczone zostało wejście AUX-in, które umożliwia słuchanie muzyki z zewnętrznych źródeł, np. tradycyjnego odtwarzacza Mp3. Dzięki wyposażeniu w equalizer urządzenie nadaje dźwiękom odpowiednią barwę, co sprawia, że słuchanie muzyki to czysta przyjemność. Dodatkowo funkcja ESP (electronic anti-shock protection) zapewnia prawidłowe odtwarzanie na nierównych polskich drogach.

Kruger&Matz KM2001 pozwala użytkownikowi ustawić na wyświetlaczu dowolną tapetę lub logo marki samochodu, a także zmienić kolor podświetlenia przycisków na pomarańczowy, zielony, czerwony i niebieski. Funkcja „circle” pozwala na automatyczną sekwencyjną zmianę koloru, a dzięki parametrom RGB użytkownik może indywidualnie dostosować kolor przycisków, by komponowały się z wnętrzem samochodu. Radio standardowo wyposażone jest w wyjście RCA, wyjście na subwoofer, wejście i wyjście AV oraz wejście na kamerę cofania.

Więcej na www.krugermatz.pl