Przez innowacyjność do sukcesu z „Farmerem”

W jaki sposób wdrożenie innowacyjnych produktów i metod może wpłynąć na rozwój gospodarstw rolnych, a także obniżyć koszty produkcji i zwiększyć jej efektywność? Odpowiedzi na te pytania otrzymają rolnicy z pięciu regionów Polski podczas nowatorskiego cyklu regionalnych spotkań pod hasłem „Przez innowacyjność do sukcesu”.

Pierwsza z konferencji organizowanych przez wydawcę najstarszego branżowego tytułu „Farmer” i portalu farmer.pl odbędzie się już 17 stycznia br. Tym samym Grupa PTWP SA stawia kolejny krok w rozwoju wydawnictwa.

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu „Farmer” i portalu farmer.pl, proponuje rolnikom kolejny kanał komunikacji. Działalności wydawnictwa stale towarzyszy świadomość, jak ważne są bezpośrednie relacje z czytelnikami, dlatego też firma od lat jest liderem w organizowaniu projektów konferencyjnych. Rocznie prowadzi ponad 30 konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

– Zdobyte doświadczenie, jak i potrzeba ciągłego rozwoju w naturalny sposób wskazały nam potrzebę organizacji cyklu regionalnych spotkań „Farmera”, podczas których chcemy dać rolnikom możliwość debaty o tym, co dla nich ważne, a firmom produkującym na rzecz rolnictwa – możliwość uczestnictwa w dyskusji – dodaje Wojciech Kuśpik.

„Przez innowacyjność do sukcesu” to cykl pięciu bezpłatnych konferencji regionalnych „Farmera”. To jednocześnie pierwszy tego typu projekt w Polsce. Spotkania skierowane będą bezpośrednio do rolników i poświęcone zostaną kluczowym tematom sektora agro. W ramach każdego z nich rolnicy dowiedzą się, jak wdrożenie innowacyjnych produktów, metod, działań może wpłynąć na rozwój gospodarstw rolnych, a także obniżyć koszty produkcji i zwiększyć jej efektywność.

Pierwsza z konferencji odbędzie się 17 stycznia br. w Starym Polu (woj. pomorskie). Następne będą miały miejsce kolejno w Sielinku (woj. wielkopolskie), Szepietowie (woj. podlaskie), Płońsku (woj. mazowieckie) oraz w Minikowie (woj. kujawsko-pomorskie).

„Farmer”, partner nowoczesnego rolnika wraz z portalem farmer.pl do Grupy PTWP SA należą od ponad roku. Zmodernizowany serwis bardzo szybko stał się pierwszym źródłem informacji dla sektora agro w Polsce. Praktyczne porady produkcyjne i hodowlane będące nowością w internecie już zyskały szerokie uznanie jako te, które jasno i czytelnie podpowiadają rolnikom, w jaki sposób można podnieść opłacalność produkcji.

– Rok obserwacji, intensywnej pracy nad „Farmerem”, a także zmieniające się otoczenie zaowocowały również zmianami w piśmie. Zapraszamy zatem do lektury najstarszego branżowego tytułu, który od stycznia br. będzie pojawiał się w dłuższym, miesięcznym cyklu wydawniczym. Najnowszy, styczniowy numer, o niemal dwukrotnie zwiększonej objętości, jednocześnie jeszcze mocniej zintegrowany z portalem, jest już na rynku – mówi Wojciech Kuśpik, prezes zarządu Grupy PTWP SA, wydawca „Farmera”.

Do Grupy PTWP SA należy również najstarszy branżowy serwis gieldarolna.pl. Umożliwiający darmowe zamieszczenie ogłoszeń portal skierowany jest głównie do mieszkańców terenów wiejskich oraz przedsiębiorstw działających w sektorze rolno-spożywczym.

Więcej informacji na temat cyklu regionalnych spotkań „Farmera” można znaleźć pod adresem: http://www.farmer.pl/konferencje/

Portal nowoczesnego rolnika dostępny jest pod adresem www.farmer.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu