Procreate Sp. z o.o. nowym członkiem IAB

By | 11/01/2012

Poznańska agencja interaktywna Procreate Sp. z o.o., zajmująca się szeroko pojętym marketingiem internetowym została nowym członkiem nadzwyczajnym IAB Polska.

Firma jest poznańską agencją interaktywną zajmującą się szeroko pojętym marketingiem internetowym, w tym pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych Google AdWords. Spółka istnieje na rynku od czterech lat, zatrudnia 50 osób, które obsługują ponad 5 tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski. W ubiegłym roku znalazła się na 5. miejscu w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie “Internet Standard 2K11”. Ponadto Procreate jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych. Z początkiem tego roku firma otrzymała także certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług.

Członkami Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska są m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Organizacja zajmuje się szeroko pojętą edukacją odnośnie metod wykorzystania Internetu, między innymi informowaniem o jego potencjale reklamowym czy tworzeniem i prezentowaniem standardów jakościowych.

– Jesteśmy dumni z dołączenia do IAB. Znalezienie się w tak prestiżowym gronie motywuje nas do nieustannej pracy nad jakością świadczonych usług i jeszcze skuteczniejszą realizacją celów postawionych nam przez Klientów – mówi Marcin Vogel, prezes Procreate Sp. z o.o.

One thought on “Procreate Sp. z o.o. nowym członkiem IAB

  1. Waldek

    Procreate Sp. z o.o.z Poznania to są oszuści i naciągacze ,umowy ich są sformułowane w sposób taki aby pozyskać klienta i go naciągnąć i oszukać .Proszę poczytać o nich opinie albo niech sami powiedzą ile mają spraw w sądzie a klientami dziennie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.