Przejdź do treści

netAkademia.pl uruchamia kurs online „Zarządzanie czasem”

Na łamach netAkademia.pl, serwisu edukacyjnego współfinansowanego ze środków unijnych, pojawił się nowy kurs online z certyfikatem. Tym razem przedsiębiorcy – pracodawcy, pracownicy i wszyscy ci, którzy są zainteresowani rozwijaniem własnych umiejętności, mogą zdobyć praktyczną wiedzę na temat zarządzania własnym czasem.

Nie można go rozciągnąć, wydłużyć, zatrzymać, magazynować czy nabyć na życzenie kolejnych kilku minut, godzin lub dni. Czas, a raczej jego efektywne zarządzanie to kluczowy element nie tylko w realizowaniu codziennych obowiązków, ale przede wszystkim w pracy. Może nie jesteśmy w stanie zmienić jego biegu, ale możemy wpłynąć na zwiększenie własnej efektywności poprzez właściwe gospodarowanie czasem. Jak tego dokonać? Tego dowiedzą się uczestnicy nowego kursu online z certyfikatem, jaki pojawił się na łamach serwisu netAkademia.pl.

– „Zarządzanie czasem” to kurs online, dzięki któremu dowiemy się jak efektywnie spożytkować czas na realizację codziennych obowiązków. Poznamy najciekawsze i najbardziej skuteczne metody zarządzania czasem, zasady i reguły obowiązujące przy jego planowaniu, zobaczymy także jak walczyć ze złodziejami czasu i innymi czynnikami niepozwalającymi na optymalne i sensowne pożytkowanie własnej energii – mówi Włodzimierz Rosiński, trener serwisu netAkademia.pl.

Kurs „Zarzadzanie czasem” realizowany jest nowoczesną metodą e-learningową. Szkolenie można wykonać o dowolnym czasie oraz z dowolnego miejsca i komputera z dostępem do internetu. Jego ukończenie zostaje potwierdzone sprawdzianem oraz przyznaniem certyfikatu – dokumentu potwierdzającego pracodawcy, osobie rekrutującej itp. zdobycie określonej wiedzy i umiejętności przez pracownika czy kandydata na dane stanowisko.

netAkademia.pl to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, dzięki czemu za kurs przyjdzie zapłacić nie więcej niż 20% ceny, a to kolejny argument przemawiający na rzecz tej innowacyjnej formy edukacji.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.netakademia.pl.