Wizz Air dodaje loty do Stavanger do siatki połączeń z Katowic

Już od 25 kwietnia 2012, Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej dodaje loty do Stavanger (Norwegia) do połączeń z lotniska w Katowicach. Loty z Katowic do Stavanger początkowo będą 2 razy w tygodniu – w środy i soboty.

Linia lotnicza obecnie oferuje loty do 20 głównych europejskich miast z Katowic, gdzie Wizz Air w 2004 otworzył swoje pierwsze połączenie z Polski.

Dodając nowe połączenie z Katowic, Wizz Air staje się największym przewoźnikiem między Polską, a Norwegią, łącznie latając 34 razy w tygodniu między dwoma krajami.

“Wizz Air ze szczególną starannością rozwija swoją sieć połączeń w Polsce i dlatego ma przyjemność zakomunikować, że powiększa ofertę lotniska w Katowicach. Dodając loty do Stavanger, Wizz Air otwiera połączenie z obszarów Katowic i Krakowa do najważniejszego węzła przemysłowego w Norwegii.” – powiedział John Stephenson, wiceprezes Wizz Air.

Bilety można kupić już od 105 PLN (w jedną stronę, wraz z podatkami) na wizzair.com lub za pośrednictwem telecentrum Wizz Air (0703 50 30 10).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu