Przejdź do treści

Repertuar kin na urządzeniach mobilnych firmy Apple

Aplikacja mobilna Repertuar Kin WP.PL jest już dostępna dla wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów. Narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery. Można je bezpłatnie pobrać z App Store.

Wirtualna Polska udostępniła aplikację Repertuar Kin WP.PL wszystkim posiadaczom urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS (wcześniej była dostępna tylko w telefonach z Androidem). Jednocześnie narzędzie zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności. Jest teraz bardziej wydajne, a jego nawigacja stała się bardziej intuicyjna. Dopracowano grafikę aplikacji. Ulepszono też widok galerii. Pojawiła się usługa lokalizacji. Twórcy narzędzia zadbali o sortowanie kin po odległości (5, 10, 15, 20, 30, 40, 50 km), w której znajdują się od użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu np. mieszkaniec Sopotu w jednym widoku ma dostęp do repertuarów gdańskich i gdyńskich kin. Dzięki usłudze „podziel się” istnieje możliwość poinformowania znajomych za pośrednictwem Facebooka, maila lub wiadomości tekstowej o zbilżającym się interesującym seansie filmowym.

„Naszym celem było stworzenie poręcznej, intuicyjnej i użytecznej aplikacji, dzięki której posiadacze iPhonów i iPadów będą mogli szybko i sprawnie sprawdzić aktualny repertuar kin oraz zaplanować wyjście do kina. Wierzymy, ze spełni ona ich oczekiwania jak również jesteśmy otwarci na kolejne sugestie i pomysły użytkowników dotyczące kolejnych funkcjonalności narzędzia” – mówi Przemysław Piech, Senior Project Manager w Wirtualnej Polsce.

Aplikacja Repertuar Kin WP.PL jest przydatnym i poręcznym narzędziem dla wszystkich miłośników filmów. Obejmuje kompletną bazę filmów granych aktualnie w większości kin w całej Polsce. Dzięki niej użytkownik może zapoznać się z repertuarem kin na najbliższy tydzień, a także znaleźć najdogodniejszy seans w wybranej przez siebie lokalizacji. Narzędzie jest dostępne dla wszystkich użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android oraz iPhonów i iPadów. Można je pobrać bezpłatnie z App Store oraz Android Market.