Metrohouse za obiektywem kamery

Sieciowa agencja nieruchomości Metrohouse & Partnerzy zrealizowała pierwszy film dokumentalny o życiu agenta nieruchomości. Można go obejrzeć na kanale YouTube.

„Kto bije w dzwon, czyli dzień z życia agenta nieruchomości” to pierwsza dokumentalna produkcja poświęcona w całości profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Tytuł filmu nawiązuje do firmowego zwyczaju, kiedy agenci oznajmiają nową transakcję uderzając w dzwon zawieszony w widocznym miejscu w biurze. – Na przykładzie jednego z naszych najlepszych agentów pokazujemy autentyczną pracę agenta nieruchomości. Towarzyszymy mu z kamerą od godzin porannych do późnego wieczora, przybliżając w ten sposób profesję agenta, ale także osobę samego głównego bohatera – jego spojrzenie na pośrednictwo, drogę kariery, życie prywatne, mówi wiceprezes Metrohouse & Partnerzy S.A. i pomysłodawca filmu Michał Kosiedowski.

W zamierzeniu pomysłodawców film „Kto bije w dzwon…” jest częścią cyklu poświęconego pracy agenta nieruchomości. – Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest idealną branżą dla osób z różnych grup, dla ludzi będących na różnym etapie swojej kariery zawodowej. W pierwszej odsłonie naszym bohaterem jest singiel, w następnych pokażemy, że równie dobrze radzą sobie w firmie reprezentanci innych grup wiekowych i środowisk, dodaje Michał Kosiedowski.

Film został wyprodukowany przez a2 team na zlecenie Metrohouse & Partnerzy S.A. Zdjęcia realizowano w Trójmieście na przełomie listopada i grudnia 2011 r.

Można go obejrzeć w serwisie YouTube pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=jZPvHvN5uc0

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu