Igoria Trade z Kolko Communications

Z początkiem stycznia 2012 roku spółka Igoria Trade rozpoczęła współpracę z Kolko Communications. Do głównych zadań agencji należy przygotowanie i realizacja kompleksowej strategii komunikacji dla nowej platformy finansowej Trejdoo.com.

Igoria Trade S.A. to notowana na NewConnect spółka z sektora usług finansowych, która za pośrednictwem platformy internetowej Trejdoo.com świadczyć będzie usługi wymiany walut on-line oraz prowadzenia rachunku powierniczego Escrow. Jak podaje w komunikacie EBI, platforma wystartuje w sieci 24 stycznia 2012 roku.

W ramach współpracy z Igoria Trade, agencja Kolko Communications opracowała plan komunikacji platformy Trejdoo.com oraz zajmie się jego realizacją. Działania obejmą przede wszystkim media relations, prowadzenie internetowego biura prasowego, komunikację w mediach społecznościowych oraz organizację akcji specjalnych.

Agencja Kolko Communications wybrana została w drodze rekomendacji. Umowa o współpracy zawarta została na okres 24 miesięcy. Z ramienia agencji za projekt odpowiedzialna będzie Joanna Kółkowska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu