Ewa Tenczyńska dołącza do Atmedia, Katarzyna Wasiluk awansuje

Ewa Tenczyńska rozpoczyna pracę w Atmedia jako szef zespołu obsługującego kanały Viacom International Media Networks, a Katarzyna Wasiluk awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora marketingu spółki.

Zespół obsługujący kanały Viacom International Media Networks w Atmedia ma nowego szefa. Ewa Tenczyńska jako account manager odpowiada za koordynację współpracy ze stacjami z portfolio nadawcy, czyli MTV, Vivą, Comedy Central, Comedy Central Family, Nickelodeon, Vh1 European i Viacom Blink!.

Ewa Tenczyńska ma 12-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Zdobywała je m.in. w Bauer Media (dyrektor reklamy), Telewizji Polskiej (manager zespołu handlowego w BR TVP), a także w RRM, domu sprzedaży Grupy Eurozet, gdzie jako account odpowiadała za sprzedaż czasu reklamowego w stacjach grupy. Przez ostatnie 2 lata związana była z rynkiem mobilnym, m.in. rozwijała spółkę Mobime działającą w obszarze marketingu mobilnego. W Atmedia na stanowisku account managera zespołu obsługującego Viacom pracowała wcześniej Dagmara Staniewska, związana obecnie z Grupą Stroer.

Na początku roku w Atmedia awansowała także Katarzyna Wasiluk – dotąd business development manager. W roli zastępcy dyrektora marketingu połączy dotychczasowe obowiązki z zarządzaniem komunikacją marketingową spółki.

Katarzyna Wasiluk pracuje w Atmedia od 2010 r. Wcześniej przez 5 lat była związana z Omnicom Media Group, gdzie kierowała jednym z zespołów klienckich, a poprzednio – z domem mediowym PanMedia Western.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu