DOMO+ odwiedza gwiazdy w domu i w pracy

Projektant mody Maciej Zień, restaurator Adam Gessler, Andrzej i Małgorzata Blikle, aktorska para Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński oraz tancerka Małgorzata Potocka to bohaterowie nowej produkcji DOMO+ „Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy”, która od 15 stycznia 2012 pojawi się na antenie stacji.

W każdą niedzielę o godzinie 16:45, w najnowszej 6-odcinkowej, autorskiej produkcji DOMO+ prowadzonej przez Dorotę Szelągowską widzowie będą mieli okazję zajrzeć nie tylko do domów polskich celebrytów, ale także do ich miejsc pracy. Bohaterowie pokażą wnętrza, w których tworzą, prezentują i sprzedają efekty swojej pracy. Gwiazdy opowiedzą o swoich firmach, od narodzin pomysłu aż po chwilę obecną, gdy prowadzą rozwinięte i prężnie działające przedsiębiorstwa. Zdradzą, czym kierowali się urządzając przestrzenie biurowe, w których niejednokrotnie zgromadzili wyjątkowe przedmioty, aby nadać miejscu pracy osobisty i zaskakująco domowy charakter. Kamera DOMO+ odwiedzi także prywatne domy i mieszkania gwiazd.

Prowadząca program Dorota Szelągowska jest architektem wnętrz (na stałe współpracuje z Grupą SHAKE), scenarzystką („Moja krew”, „Taniec z gwiazdami” TVN) i dziennikarką („Pani”, „Maleman”). Prowadziła m.in. „Rower Błażeja” oraz „Dietosferę” – program emitowany na antenie kuchni+. Jest żoną Adama Sztaby i córką Katarzyny Grocholi. Za napisaną wspólnie z matką książkę „Makatka” została uhonorowana „Różą Gali 2011”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu