Awangarda w rozmiarze S, M, L, czyli ekskluzywne meble z efektem świetlnym Opti-Myst® – Avant-garde S, M, L marki Optiflame

Regał i kaseta kominkowa. Co się stanie, kiedy spełniające tak odmienne funkcje przedmioty użytkowe połączą się w jedną całość?  Odpowiedzią na to pytanie są wielofunkcyjne meble kominkowe Avant-garde marki Optiflame. Zaprojektowane z awangardowym rozmachem stanowią śmiałe połączenie regału o ciekawym designie oraz kasety kominkowej, z realistycznym, trójwymiarowym efektem płomienia Opti-Myst®.

Nowość marki Optiflame nie bez powodu otrzymała nazwę pochodzącą od słowa określającego zespół tendencji w sztuce w XX wieku, a mianowicie Awangardy. Nurt ten w latach 1920 stał się dla młodych, zbuntowanych ludzi alternatywą dla „niepociągającego” stylu klasycznego. Awangardowy odnosi się do zjawisk niestandardowych, wybiegających w przyszłość, charakteryzujących się nowatorstwem i pomysłowością. Takie właśnie cechy przypisać możemy meblom Avant-garde marki Optiflame.

Tradycyjny, drewniany regał zyskał dzięki projektantom z firmy Glen Dimplex zupełnie nowy wymiar. Wbudowana kaseta kominkowa z efektem trójwymiarowego płomienia i dymu Opti-Myst® sprawia, iż mamy do czynienia z przedmiotem niezwykle funkcjonalnym, a przy tym przykuwającym uwagę futurystycznym wyglądem. Meble Avant-garde prezentują się bardzo szykownie za sprawą eleganckiego wykończenia. Krawędź kasety kominkowej zamaskowana została chromowaną ramką, a boczne wsporniki regału wykonano z przezroczystego szkła. Co więcej, Avant-garde dostępny jest w trzech rozmiarach S, M i L, a każdy z nich w pięciu wariantach kolorystycznych – białym, czarnym, ciemnym orzechu, naturalnym buku i naturalnym klonie. O nowatorskim charakterze nie świadczy jednak jedynie ciekawy design oraz szeroki wybór. Kaseta kominkowa, zasilana energią elektryczną ze standardowego gniazdka, wzbogacona została bowiem o efekt Opti-Myst®. Opatentowana technologia polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły wodnej, która poprzez odpowiednie podświetlenie daje złudzenie realistycznego ognia i dymu.  Kontrolę nad intensywnością płomienia zapewnia pilot zdalnego sterowania. Godnym uwagi jest fakt, iż pobór energii przez efekt świetlny jest bardzo oszczędny, gdyż wynosi tylko 250 W.

Meble Avant-garde marki Optiflame przypadną do gustu zwolennikom niezwykłych projektów. Jako intrygujące połączenie regału i kominka z efektem świetlnym wpisują się w awangardową stylistykę pomieszczenia i tym samym nietuzinkowy gust domowników. Meble dzięki szerokiej palecie kolorystycznej dopasować możemy do każdej aranżacji. Avant-garde biały i czarny spiszą się we wnętrzach bardzo nowoczesnych, Avant-garde w odcieniu ciemnego orzecha, buku i klonu mogą z kolei stać się intrygującym dodatkiem do wystroju klasycznego lub w stylu eko, wprowadzając nieco awangardowego szyku.  Rozmiary S, M i L umożliwią dopasowanie do pomieszczeń przestronnych, jak i tych mniejszych. Ze względu na swoje wymiary meble mogą spełniać wiele funkcji. Avant-garde S (510 x 1160 x 500 mm) sprawdzi się jako szafka do przechowywania prasy oraz książek na dolnej półce, Avant-garde M ( 930 x 1160 x 500 mm) może posłużyć np. do wyeksponowania kwiatów i ozdób, Avant-garde L ( 1780 x 1160 x 500) z kolei łączy wszystkie te możliwości.

Nasze mieszkanie jest swego rodzaju wizytówką. Meble oraz dodatki, które składają się na wyposażenie odzwierciedlają zarówno upodobania jak i charakter domowników. Kiedy wnętrze zdobią przedmioty prowokujące, niestandardowe możemy pokusić się o stwierdzenie, iż urządzone zostało przez osobę o ciekawej osobowości. Meble Avant-garde z efektem świetlnym Opti-Myst® pozwolą zrealizować najbardziej indywidualne i abstrakcyjne pomysły.

Poniżej znajduje się link do filmiku z w pełni trójwymiarowym efektem płomienia i dymu Opti-Myst®: http://www.glendimplex.pl/Poznaj-nasze-efekty-plomienia,3,25,17,1.html