Serwisy Ogłoszeniowe Grupy Allegro po raz pierwszy zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W tym roku Grupa Allegro jeszcze mocniej wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W działania na rzecz WOŚP po raz pierwszy zaangażują się bowiem Serwisy Ogłoszeniowe Grupy Allegro (SOGA), w skład których wchodzą takie portale jak otoDom.pl, otoMoto.pl, otoWakacje.pl, Tablica.pl i Oferia.pl.

W ramach specjalnej akcji ‘Wyróżniamy dla dzieci’, każdy kto w dniach 6-8 stycznia wykupi wyróżnienie ogłoszenia dodanego przez siebie na jednym z 5 serwisów SOGA, przyczyni się do ratowania zdrowia i życia dzieci.

Zależy nam, aby poprzez akcję ‘Wyróżniamy dla dzieci’ zachęcić osoby korzystające z naszych portali ogłoszeniowych do aktywnego zaangażowania się w tak wspaniały projekt, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówi Tomasz Drożdżyński, Dyrektor Serwisów Ogłoszeniowych Grupy Allegro. Nie ukrywam, że liczymy na duży odzew ze strony naszych użytkowników, tym bardziej, że, jak przypuszczam, każdy zdaje sobie sprawę z tego, o jak ważną sprawę gramy – dodaje.

W serwisach ogłoszeniowych Grupy Allegro co miesiąc dostępnych jest średnio aż 2 mln ogłoszeń. W ramach inicjatywy ‘Wyróżniamy dla dzieci’ wszyscy użytkownicy, którzy w dniach 6-8 stycznia wykupią wyróżnienie swojego ogłoszenia, wesprą działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcją objęte są wszystkie typy wyróżnień, a cały pozyskany z nich dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Jerzego Owsiaka.

Grupa Allegro wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od początku swojego istnienia. Bardzo się cieszymy się, że w tym roku w realizowane przez nas działania na rzecz WOŚP włączają się również Serwisy Ogłoszeniowe Grupy Allegro – mówi Krzysztof Śpiewek Menedżer ds. Akcji Specjalnych w Allegro.pl. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami będziemy w stanie pomóc jeszcze większej liczbie dzieci niż w poprzednich latach.

Jubileuszowy XX Finał WOŚP rusza 8 stycznia 2012 r. Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej edycji imprezy zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet zmagających się z cukrzycą.

W skład Serwisów Ogłoszeniowych Grupy Allegro wchodzi obecnie 5 portali. Są to: serwis ogłoszeń branży nieruchomości otoDom.pl, serwis ogłoszeń branży motoryzacyjnej – otoMoto.pl, turystyczny serwis ogłoszeniowy – otoWakacje.pl, portal ogłoszeniowy prezentujący lokalne oferty handlowe – Tablica.pl oraz serwis Oferia.pl, którego celem jest łączenie Zleceniodawców z Wykonawcami.