Przejdź do treści

Noworoczne wyprzedaże w salonach camel active i Le Mac

Sieci salonów z modą męską camel active i Le Mac proponują noworoczne wyprzedaże bieżącej, jesienno-zimowej kolekcji z dużymi zniżkami.

Już od pierwszych dni stycznia nowego roku można zaopatrzyć się w doskonałej jakości odzież, obuwie i dodatki po bardzo okazyjnych cenach. Dokonując zakupów bieżącej kolekcji marek: Calamar, Hattric czy camel active w dowolnym salonie camel active i Le Mac w całej Polsce można zaoszczędzić nawet do 40% budżetu przeznaczonego na zimową garderobę.

camel active to lifestylowa marka oferująca doskonałej jakości odzież, obuwie i dodatki. Ma ona swoich fanów na całym świecie. Brand skierowany jest do mężczyzn lubiących przygody i podróże, ceniących niezobowiązujący styl.

Calamar to odzież spod znaku smart casual uzupełniający asortymentową lukę w segmencie mody adresowanej do nowoczesnych mężczyzn.

Marka Hattric specjalizuje się w spodniach. Oferuje zarówno eleganckie modele, jak i dżinsy cargo czy inne, mniej formalne fasony.

Warto się pośpieszyć i skorzystać z tej atrakcyjnej oferty przygotowanej przez sieci salonów camel active i Le Mac. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

W akcji biorą udział wszystkie salony camel active i Le Mac w całej Polsce. Aktualna lista salonów znajduje się na stronie www.le-mac.pl.