Zostań milionerem z Gruperem

Serwis Gruper zaoferował swoim użytkownikom darmowe kupony do wykorzystania na portalu Globlotto.pl. Vouchery dostępne na największym polskim serwisie zakupów grupowych, umożliwiają grę zarówno indywidualną, jak i zespołową. To zwiększa szansę na wygraną nawet o kilkaset procent! Ta nietypowa oferta skusiła do tej pory ponad 6800 użytkowników Grupera.

Darmowy kupon o wartości 5 PLN, dostępny aktualnie w serwisie Gruper.pl, umożliwia wzięcie udziału w największych europejskich loteriach, takich jak; Lotto (Polska), Power Ball (USA), Mega Millions (USA), Euromilions (Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Austria, Belgia, Irlandia, Luksemburg, Portugalia oraz Szwajcaria), Loto (Francja), Sportka (Czechy), Euro Miliony (Czechy) i National Lottery (Wielka Brytania). Użytkownik może grać wszystkimi systemami, kierowa się losem na chybił-trafił oraz decydowa o dodatkowych opcjach i liczbie losowań. Objęty 100% rabatem voucher daje klientom Grupera szansę na wygranie nawet kilkuset milionów złotych.

Aby skorzystać z tej nietypowej okazji wystarczy podać numer kuponu z serwisu Gruper.pl podczas rejestracji na portalu Globlotto.pl. Jeden voucher może zostać zarejestrowany na jeden numer telefonu. Liczba kuponów nie jest objęta żadnym limitem.

– Mam nadzieję, że to właśnie do naszych klientów uśmiechnie się szczęście i Nowy Rok rozpoczną od wielkiej wygranej – mówi Marcin Mikołajczyk, współzałożyciel i członek zarządu serwisu Gruper.pl. – Z poprzedniej oferty, uprawniającej do wzięcia udziału w loterii, skorzystało ponad pół tysiąca naszych użytkowników. Takie zainteresowanie nie jest dla nas niespodzianką. Jak wynika z ostatnich badań CBOS, w tego typu grach uczestniczy ponad 40% Polaków – wyjaśnia.

Kupony mogą zostać zrealizowane od 27 grudnia do 28 lutego 2012 roku