Przejdź do treści

Torebki Ani Kuczyńskiej z kolekcji „UPS a la mode” do wylicytowania na aukcji WOŚP

Torebki autorstwa znanej projektantki – Ani Kuczyńskiej, stworzone w ramach polskiej edycji projektu „UPS a la mode”, trafiły na licytację, z której dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazanie kolekcji na aukcję, to finalny etap trwającego niemal rok modowego projektu firmy UPS. W jego ramach Polki miały okazję współtworzyć torebki idealne, dzielić się swoimi pomysłami i uczyć się projektowania.

UPS od lat angażuje się w projekty modowe na całym świecie, wspierając zarówno projektantów o ugruntowanej pozycji, jak i tych dopiero rozpoczynających karierę. W tym roku, firma postanowiła skoncentrować swoje aktywności w Polsce na zaprojektowaniu torebek, odpowiadających na potrzeby aktywnych, nowoczesnych kobiet.

„Działania rozpoczęliśmy jeszcze w 2010 roku badając torebkowe gusta i preferencje Polek. Wyzwanie stworzenia dodatków odpowiadających oczekiwaniom kobiet podjęła znana projektantka – Ania Kuczyńska. Dziś wspólnie możemy pochwalić się torebkami, spełniającymi potrzeby kobiet w różnym wieku. Wierzymy, że znajdą one nowe właścicielki na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – wspomina Grzegorz Urban, dyrektor marketingu UPS Polska.

Torebki stworzone przez Anię Kuczyńską dla UPS to dodatki dla najbardziej wymagających kobiet. Kolekcja wystawiona na aukcji to unikalne egzemplarze dostępne na rynku. Ich wyjątkowości można upatrywać już u źródła, którym były pragnienia i potrzeby Polek w różnych grupach wiekowych. Dzięki zbadaniu kobiecych potrzeb oraz pomocy i doświadczeniu Ani Kuczyńskiej, torebki z kolekcji „UPS a la mode” są przedmiotami, które nie tylko doskonale wyglądają, ale są bardzo praktyczne. Wszystkie 3 torebki dostępne są na aukcjach allegro, odbywających się pod adresami:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=561162 http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=561177

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=561183

„Świadomość, że współuczestniczyłam w tworzeniu torebek wpisujących się w gusta Polek jest bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem. Jestem pewna, że ich właścicielkami będą osoby nietuzinkowe”, komentuje Ania Kuczyńska.

Trzy dostępne dla konsumentów modele zostaną wylicytowane podczas aukcji na XX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Ostatni rok potwierdza, że moda może być tworzona w słusznej sprawie. Dlatego postanowiliśmy zakończyć projekt na największej aukcji charytatywnej w Polsce. Już w tym momencie wiemy, że właścicielkami torebek będą niezwykłe kobiety, dla których poza jakością i sposobem wykonania ważna jest historia jaką niesie ze sobą przedmiot” – mówi Grzegorz Urban.