Smukła sylwetka na Nowy Rok? To postanowienie pomoże spełnić EXIMIA

Przełom roku to magiczny czas. Coś się kończy i coś zaczyna. Nowy Rok oznacza Nowe Życie. Niemal dla każdej z kobiet jednym z priorytetów jest zachowanie pięknej sylwetki. Wiele z nas stawia sobie właśnie taki cel noworoczny. Płaski brzuch, ścisła dieta, 5 albo 10 kilogramów mniej – postanawiamy i zapisujemy taki punkt planując, co chcemy osiągnąć w Nowym Roku.

Jeśli nasza dieta i ćwiczenia okazują się mało skuteczne, sięgamy po inne metody. Rynek oferuje dziś różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym możliwe jest szybkie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Większość z nich, jak np. liposukcja przeprowadzanych jest drastycznymi metodami, które polegają na inwazyjnej ingerencji w tkankę skórną. Pojawiają się jednak też i takie ekskluzywne zabiegi, które pozwalają uzyskać podobne rezultaty w zupełnie bezbolesny sposób.

EXIMIA w walce o super figurę

Otwarty w Poznaniu salon GARDENS spa (www.gardens-spa.pl) dysponuje jedynym w tym mieście aparatem EXIMIA, którego działanie oparte jest na innowacyjnej, sprawdzonej klinicznie metodzie stworzonej do zwalczania niedoskonałości skóry i redukującej zbędną tkanką tłuszczową. Widowiskowy efekt przynosi połączenie dwóch zaawansowanych technologii ultraporacji kawitacyjnej i endoliftu. Urządzenie wykorzystuje system dyfuzji transdermalnej, ultradźwięki i czterofazowy masaż endodermalny.

Dzięki unikatowemu aparatowi EXIMIA można w nieinwazyjny i efektywny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Salon oferuje zabiegi modelująco-wyszczuplające na pośladki oraz brzuch z wykorzystaniem tego innowacyjnego urządzenia. Celem terapii jest pobudzenie pracy komórek skóry, odżywienie oraz poprawa kondycji tkanki łącznej i stymulacja tkanki głębszej.

Odpowiednio dobrane do zabiegów parametry powodują poprawę elastyczności skóry i wzmocnienie mięśni. Zastosowanie masażu próżniowego zapewnia drenaż i usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Efekt końcowy to ujędrnione i wymodelowane pośladki i płaski brzuch.

Jędrna skóra bez cellulitu

Poza tym za pomocą tego specjalistycznego aparatu można nie tylko w naturalny sposób zniwelować zbędną tkankę tłuszczową, ale także pozbyć się cellulitu. Salon GARDEN spa oferuje również zabiegi antycellulitowe na okolice ud, bazujące na masażu próżniowym wykonywanym za pomocą urządzenia EXIMIA.

Występujące w pierwszym etapie skurcze tkanek ustępują delikatnemu uciskowi, a następnie rozluźnieniu. Działanie spotęgowane jest zastosowaniem ultraporacji polegającej na wprowadzeniu silnie skoncentrowanych substancji aktywnych w chorobowo zmienione miejsca. Z kolei drenaż limfatyczny stosowany podczas zabiegów oczyszcza ciało z toksyn i poprawia krążenie oraz przepływ limfy.

Nowa dieta – nowe ciało

Zabiegi wyszczuplająco – ujędrniające nie będą jednak skuteczne, jeśli nie zastosujemy odpowiedniej diety. Kluczem do sukcesu w walce o piękną sylwetkę jest przede wszystkim właściwe, zbilansowane żywienie. Dlatego GARDENS spa oferuje także szeroki wachlarz usług dietetycznych. Każdy harmonogram diety ustalany jest indywidualnie dla każdej osoby. Podobnie jak wytyczne żywieniowe i wykaz produktów zalecanych i przeciwwskazanych.

Salon oferuje teraz bezpłatne konsultacje dietetyczne wraz z pomiarem oraz analizą składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia marki Tanita, które pozwala ustalić zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w poszczególnych jego partiach. Poza tym w tej chwili przy zakupie pakietu zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Eximia obowiązuje promocyjna cena na ułożenie jadłospisu 7-dniowego, który do końca stycznia 2012 roku oferowany jest z 50 procentowym rabatem. Bezpłatnie dokonywana jest też druga analiza składu ciała, po zakończeniu serii zabiegów modelująco-wyszczuplających bądź antycellulitowych.

Cera jak marzenie… noworoczne

Zabiegi z zastosowaniem urządzenia Eximia oferowane w poznańskim salonie GARDENS spa przy ul. Maratońskiej pozwalają również zredukować zmarszczki i poprawić owal twarzy. Czterofazowy program endoliftu przeprowadzany podczas zabiegów ma na celu naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu oraz dotlenienie i ponowne unaczynienie tkanek.

Dzięki zabiegom skóra zyskuje elastyczność, mięśnie mimiczne zostają wzmocnione, a owal twarzy nabiera pięknego kształtu. Poza tym terapia przynosi natychmiastowe wyraźne wygładzenie skóry, w tym nawet głębokich bruzd. Zdrowa, odmłodzona skóra i smukła sylwetka w Nowym Roku? Proszę bardzo. Wystarczy tylko wybrać jeden z zabiegów oferowanych przez GARDEN spa.

Więcej na: www.gardens-spa.pl