Przejdź do treści

S+J Consulting dla Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego – BCT

W grudniu 2011 r. firma S+J Consulting  przedłużyła trwającą od końca 2010 roku umowę na obsługę BCT Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego – jednego z liderów polskiego rynku przeładunków kontenerowych z siedzibą w Gdyni. Roczna umowa przewiduje obsługę spółki w zakresie PR-u korporacyjnego.

Należący do międzynarodowej grupy ICTSI, Bałtycki Terminal Kontenerowy jest obecnie jednym z największych terminali na Bałtyku i jednym z najważniejszych w Polsce. Do grupy ICTSI należą 22 terminale zlokalizowane na 5 kontynentach.

Do realizacji kontraktu z BCT powołano trzyosobowy zespół w składzie: Jarosław J. Szczepański – Partner Zarządzający, Aleksander Reiff – Head of Corporate Unit oraz Iga Wilczyńska – Account Executive. Konsultanci S+J doradzają zarządowi BCT w komunikacji korporacyjnej, szczególnie w kwestiach kontaktów z mediami i zarządzania wizerunkiem najważniejszych osób w firmie. Do zadań S+J Consulting należy także współpraca z kluczowymi dla funkcjonowania firmy instytucjami, koordynacja programów odpowiedzialności społecznej, a także współpraca przy organizacji Morskiego Maratonu Pływackiego BCT Gdynia Marathon 2012.

„Z satysfakcją kontynuujemy współpracę z Bałtyckim Terminalem Kontenerowym. To dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność bardzo pozytywnie wpływa na rozwój Gdyni, Portu  i całego regionu. Jesteśmy dumni, że możemy włączyć się w ten proces” – podkreśla Jarosław J. Szczepański, Partner S+J Consulting.

Firma doradcza S+J Consulting działa na rynku ponad dwa lata. Prowadzą ją Jarosław J. Szczepański i Zbigniew Jankowski. Zespół zatrudnia wielu specjalistów zajmujących się poszczególnymi problemami z zakresu PR-u korporacyjnego, Public Affairs i zarządzania kryzysowego. Doradcy S+J Consulting zdobyli doświadczenie pracując przez wiele lat jako dziennikarze, rzecznicy prasowi i doradcy strategiczni przy instytucjach prywatnych oraz publicznych.