Made in PR rozpoczęło współpracę z Agencją Promocji Regionu Andaluzji

Made in PR podpisało półroczny kontrakt z Agencją Promocji Regionu Andaluzji w ramach prowadzenia działań komunikacyjnych i PR nowego projektu „Hiszpański w Andaluzji” łączącego promocję turystyki wyjazdowej do Andaluzji z nauką języka hiszpańskiego. Made in PR odpowiada za prowadzenie biura prasowego projektu, bieżące kontakty z mediami, organizację konferencji prasowych, specjalnych wydarzeń dla środowiska lektorów i nauczycieli języka hiszpańskiego oraz poprowadzenie profilu projektu na Facebooku.

Kluczowym elementem projektu jest strona internetowa www.hiszpanskiwandaluzji.pl, która stanowi pierwsze i podstawowe źródło informacji na temat Andaluzji w zestawieniu z kompleksową ofertą szkół językowych dla obcokrajowców ze wszystkich 8 prowincji regionu. Dodatkowo strona stwarza możliwość nawiązywania bezpośrednich kontaktów ze szkołami w celu organizowania samodzielnych wyjazdów do Hiszpanii, w tym zakwaterowania i pełnego planu pobytu.

Celem projektu jest zwiększenie liczby młodzieży i dorosłych odwiedzających ten region Hiszpanii w celu nauki języka hiszpańskiego, zwiedzania Andaluzji i poznania jej kultury i obyczajów.

Oferta Made in PR została wybrana w drodze przetargu. Za działania realizowane na rzecz klienta odpowiada Monica Ponce Jakubowska, account manager, oraz Agata Elandt, account executive.