Jet Line wspiera XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jet Line, firma reklamy wielkoformatowej, tradycyjnie włącza się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współfinansując montaż dekoracji na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Od wtorkowego poranka na wschodniej elewacji Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie trwały prace, prowadzone przez ekipę Jet Line. Alpiniści zamontowali nową finałową dekorację WOŚP, wydrukowaną kilka dni temu w związku z tegoroczną jubileuszową imprezą. Dekoracja jest wydrukowana na siatce winylowej, ma wymiary 33 x 36,4m, waży – wraz z systemem montażowym –  prawie pół tony. W akcji bierze udział kilkunastoosobowa ekipa doświadczonych alpinistów. Cała operacja rozpoczęła się od uzbrojenia banneru w elementy montażowe a następnie złożenia ponad 1200 metrów kwadratowych dekoracji tak, aby pałacowa winda zawiozła ją na ostatnie piętro.

– Z przyjemnością po raz kolejny towarzyszymy Fundacji. Życzymy organizatorom i  wszystkim wolontariuszom emocjonującej, ale bardzo bezpiecznej finałowej niedzieli – mówi Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line.

Jet Line jest partnerem Fundacji, współfinansując operację związaną z montażem i demontażem dekoracji. Według harmonogramu, banner zostanie zdemontowany za tydzień, 10 stycznia.